nagłówek h1

O nas

Wydawnictwo AS PRO MEDIA to największe w Polsce media popularyzujące wędkarstwo sumowe. Ten rodzaj wędkarstwa nie miał do tej pory swojego ambasadora w postaci czasopisma i portalu poświęconego tej tematyce. Wydawnictwo jako pierwsze w Polsce na początku 2017 roku rozpoczęło cykliczny druk magazynu poświęconego tej metodzie łowienia. Wraz z pismem wystartował także portal www.swiatsuma.com. W maju 2019 roku zmieniliśmy nazwę na "Świat Suma & Spinningu".

Od stycznia 2018 roku wędkarze sumowi i spinningowi w Polsce i za granica mogą korzystać z magazynu za darmo za pomocą bezpłatnej aplikacji internetowej. "Świat Suma & Spinningu" to dwumiesięcznik obejmujący 6 wydań w roku, dostępny jest poprzez aplikacje „Wydawnictwo AS PRO MEDIA” dla wszystkich wędkarzy w Polsce za darmo.

Czym jest e-magazyn "Świat Suma"? To przede wszystkim przejrzyste kompendium wiedzy, tworzone przez znanych sumiarzy z Polski i z zagranicy. Jednym z głównych celów, jest tworzenie artykułów w oparciu o doświadczenie autorów. Selektywny dobór tekstów sprawia, że artykuły przeznaczane są dla zarówno początkujących, jak i doświadczonych wędkarzy. Wydawnictwo realizuje także działalność produkcyjną, filmową. Z nami powstają wędkarskie filmy pełnometrażowe oraz produktowe, które realizowane są z dużą starannością, na wysokim poziomie artystycznym i merytorycznym.

Polscy wędkarze do swej dyspozycji maja także portal www.swiatsuma.com .W miejscu tym publikowane są aktualności ze środowiska, opisy połowów a także najpiękniejsze zdobycze Czytelników i internautów. Na portalu publikowane są także informacje o nowościach, zapowiedzi wydarzeń i relacje z zawodów. Wśród informacji znajdują się także testy produktowe i treści marketingowe.

Portal pełni również (a może i przede wszystkim) funkcje społecznościowe, dzięki którym każdy użytkownik ma możliwość prowadzenia bloga, nawiązywania nowych znajomości, dodawania bezpłatnych ogłoszeń, zdjęć do galerii i wiele, wiele innych!

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com