nagłówek h1

Echosonda Raymarine Element z technologią Hypervision

Echosondy Element z technologią Hypervision
Seria Element, stworzona z myślą o wędkarzach, którzy chcą być o krok do przodu, najdokładniej odwzorowuje podwodny świat dzięki technologii HyperVision™ o ultrawysokiej rozdzielczości przy częstotliwości 1,2 megaherca. Dzięki technologii HyperVision echosondy DownVision, SideVision i Raymarine RealVision 3D działają na zupełnie nowym poziomie precyzji przechwytywania obrazów i wykrywania ryb, pozwalając obserwować struktury podwodne, roślinność i ryby z realistyczną precyzją.

Funkcje Raymarine Element:
- Jasny i ostry - wskaźniki widzialne w pełnym słońcu , ze zintegrowanym odbiornikiem GPS/GNSS.
- Niezrównane HyperVision™ - technologia 1.2 megahertzowego sonaru CHIRP dostarcza o wiele wyższą rozdzielczość obrazowania w porównaniu z konwencjonalnymi sonarami skanującymi w dół i po stronach burt.
- Wbudowane RealVision™ 3D - dokładna identyfikacja lokalizacji wyskoków, łóż kanałowych i innych zmian konturu.
- Szybki, czterordzeniowy procesor - dla natychmiastowego przerysowywania map i ostrego obrazowania 3D.
- Przetwornik typu All-in-one - łączy w sobie kanały sonaru HyperVision, DownVision, SideVision, RealVision i konwencjonalnego sonaru CHIRP w jednej, prostej instalacji.
- Prosty w obsłudze system operacyjny LightHouse Sport - zoptymalizowany dla połowu ryb, LightHouse Sport OS jest szybki i łatwy do nauki.
- Intuicyjne kontrolery - duży przycisk punktu nawigacyjnego do oznaczania ulubionych miejsc oraz trz przyciski do zaprogramowania przez użytkownika.
- Sprytna obsługa map - ze wsparciem dla map Raymarine LightHouse NC2 z Fishing Hot Spots®, Navionics i C-MAP. - Twórz własne mapy - wsparcie dla funkcji osobistych map sonarowych Raymarine RealBathy™ i Navionics SonarCharts Live.


Ocena: 0,0 | Ilość ocen: 0 | Zaloguj się aby oceniać!

Galeria zdjęć

Polecane produkty

WFT Blue Water 50 SW 2-Speed

WFT Blue Water 50 SW 2-Speed

Bezkompromisowa maszyna do najcięższej walki z rybami morskimi oraz sumami. Jednoczęściowa, mocna, wycinana maszynowo rama i pokrywy boczne, przekładnia wykonana ze stali nierdzewnej, kuta na zimno szpula i super węglowy układ hamulcowy czynią zeń idealny kołowrotek do tropikalnych gatunk&oacut…

Cat Territory Troll & Spin 50-180 g

Cat Territory Troll & Spin 50-180 g

Wędka Cat Territory Troll & Spin 50-180 g – dwuczęściowy spinning, który jak nazwa wskazuje, w szczególności powinien przypaść do gustu łowiącym na sztuczne przynęty zarówno w trollingu, jak podczas spinningowania. Najdłuższy z trzech modeli jest niesamowicie uniwersal…

Uni-Cat Outrigger

Uni-Cat Outrigger

Kołowrotek sumowy najwyższej klasy! Bezsprzecznie do technologicznej czołówki kołowrotków sumowych wkracza to cudo! Outrigger to powalający kołowrotek z niewyobrażalną pojemnością 720 m 0,45 mm, na który długo czekali wszyscy wędkarze sumowi. Pod względem pojemności żyłki zastęp…

Okulary polaryzacyjne WileyX

Okulary polaryzacyjne WileyX

Okulary polaryzacyjne Wiley X wywołały niemałą wrzawę w branży wędkarskiej. Ich stosunkowo wysoka cena początkowo nie zachęcała wędkarzy, ale już po roku obecności marki na rynku polskim wiadomo, że każdy kto ceni sobie najwyższą jakość, pomyśli o Wiley X. Okulary tej amerykańskiej firmy nie tylko p…

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com