nagłówek h1

SklepyWojewództwo: małopolskie
Kontakt:

Ul. Starodąbrowska 24
33-100 Tarnów

Strona www:
Adresy e-mail:
Telefony:

tel. 14 6926004

Godziny otwarcia:

Pn-Pt 9-18
Sob – 9-16

Ocena: 0,0 | Ilość ocen: 0 | Zaloguj się aby oceniać!

Sklep ROB-TAR

Firma działa od 1997 roku. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym wędkarzem, czy dopiero stawiasz pierwsze kroki w tej szlachetnej dziedzinie - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Od dawna zajmujemy się wędkarstwem, nie tylko jako sprzedawcy, a przede wszystkim jako miłośnicy tego sportu. Właśnie dlatego możemy wybrać najlepszy sprzęt, odzież, przynęty oraz inne niezbędne każdemu wędkarzowi akcesoria.
 
Co konkretnie możemy Ci zaoferować? Nasza propozycja jest bardzo szeroka i obejmuje wyłącznie sprawdzony i przetestowany w praktyce sprzęt. Sklepów wędkarskich jest wiele, ale Rob-Tar jest tylko jeden. Nie jest to jedynie hasło reklamowe, jest to fakt i to z kilku powodów:

Po pierwsze - nie jesteśmy tylko małym sklepikiem; działamy jako hurtownia. W praktyce oznacza to, że możesz u nas kupić każdy produkt z oferty "od ręki".

Po drugie - nie jesteśmy jedynie handlarzami. Jesteśmy przede wszystkim pasjonatami wędkarstwa. Na co dzień używamy sprzętu, który sprzedajemy. Dlatego bardzo dbamy o to, by oferować naszym Klientom jedynie sprzęt sprawdzony i gruntownie przetestowany.

Po trzecie - proponujemy atrakcyjne ceny. Jesteś stałym Klientem? Planujesz większe zakupy wędkarskie? Powiedz nam o tym. Chętnie udzielimy Ci atrakcyjnego rabatu.

Po czwarte - lubimy dzielić się naszą wiedzą. Nasza hurtownia to nie tylko przestrzeń do handlu. To także mekka tarnowskich (i nie tylko) wędkarzy.
 
Zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego sprzętu? Masz wątpliwości natury technicznej? Zapraszamy - postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Zadzwoń do nas, skorzystaj ze specjalnego formularza kontaktowego lub po prostu wpadnij do naszej siedziby na ulicy Starodąbrowskiej 24 Telefon kontaktowy: (14) 692 60 04
 
DODATKOWO OFERUJEMY WYPRAWY WĘDKARSKIE Z DOŚWIADCZONYM PRZEWODNIKIEM UKIERUNKOWANE WYŁĄCZNIE NA POŁÓW SUMÓW ORAZ PIĘKNYCH SANDACZY I SZCZUPAKÓW W RZECE WIŚLE ORAZ NA JEZIORACH SOLIŃSKIM ROŻNOWSKIM I CZORSZTYŃSKIM.

Służymy dla Państwa z profesjonalną doradą oraz pomocą przy  doborze sprzętu sumowego  oraz akcesoria  niezbędne podczas wypraw .

 

Mapa dojazdu
Galeria zdjęć

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com