nagłówek h1

Zimowe kręcenie zestawów

Zima to chyba najlepszy okres do kręcenia zestawów. Bo przecież co taki sumiarz robić ma zimą prócz oglądania w zaciszu domowego ciepła filmów wędkarskich? Warto więc poświęcić kilka wieczorów właśnie przy wiązaniu zestawów końcowych.  

Dodano: 2017-01-25

Wielu znakomitych łowców sumów podczas zimowych wieczorów stworzyło innowacyjne zestawy, które dzisiaj cieszą się prezentacją w kolorowych katalogach producentów. Zima to także czas przemyśleń po minionym sezonie. Każdy nasz błąd, ale i sukces powinien zostać dokładnie przeanalizowany - właśnie dzięki pełnej analizie każdej sytuacji nad wodą w głowach tworzą się często innowacyjne pomysły, które przekładają się na nasze wyniki nad wodą. A nawet bez pomysłów, czy nie lepiej jechać nad wodę w pełni przygotowanym, niż w pośpiechu wiązać "fireballe" nad wodą? 

Polecamy artykuły

Odrzańska gra w zespole

Opowieści

Odrzańska gra w zespole

Wędkarstwo sumowe to niewątpliwie gra w zespole. Nie chodzi tylko o bezpieczeństwo nad wodą, ale podział obowiązków, proste, klarowne zasady i pracowitość często wpływają na nasz wspólny sukces.

Piotr Boufał

Gdy czas goni nas

Opowieści

Gdy czas goni nas

Bardzo miło czyta się opisy zasiadek trwających kilka dni. Jeszcze lepiej ogląda się filmy z takich wypadów. Wszystko jest spokojne, dopracowane i przemyślane. Zero pomyłek, piękne obrazy natury, robienie zestawów nad wodą, pogaduchy i drzemki. Ale czy tak jest zawsze? Piotr Bryling postara się opowiedzieć w swo…

Piotr Bryling

Tłoczny początek

Opowieści

Tłoczny początek

Sprzęt odkurzony lśni w promieniach czerwcowego słońca, kotwice ostre, plecionki napięte, silniki mruczą gotowe do pierwszego ślizgu. Klimat pierwszego dnia sezonu jest niepowtarzalny. Pomimo tej pięknej aury, pełnej pasji i determinacji, są tego dnia minusy, które potrafią skutecznie odstraszyć niektórych sumia…

Marek Gackowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com