nagłówek h1

Budowle hydrotechniczne - idealne miejscówki

Sumy upodobały sobie wszelkiego rodzaju budowle na wodzie stworzone ludzką ręką. Wszystko to co stawia wodzie opór, stwarza hałas, przyciąga uwagę ciekawskich sumów.  

Dodano: 2017-01-11

Mosty są jednymi z najbardziej ciekawych miejsc. Nas interesują zarówno nowo budowane jak i te, którego filary stoją w wodzie od wielu lat. Dlaczego nowo budowane? Odpowiedź jest prosta – hałas. Maszyny kopiące w dnie rzeki, odwierty to wszystko stwarza wodny chaos. Biała ryba pływa w popłochu, podnoszą się tumany mułu i piachu, jeden wielki wodny armagedon. Koparki niekiedy wykopują bardzo głębokie doły a wpadające do rzeki resztki materiałów budowlanych, których nie uda się wydobyć, stwarzają idealne kryjówki.

Polecamy artykuły

Odrzańska gra w zespole

Opowieści

Odrzańska gra w zespole

Wędkarstwo sumowe to niewątpliwie gra w zespole. Nie chodzi tylko o bezpieczeństwo nad wodą, ale podział obowiązków, proste, klarowne zasady i pracowitość często wpływają na nasz wspólny sukces.

Piotr Boufał

Gdy czas goni nas

Opowieści

Gdy czas goni nas

Bardzo miło czyta się opisy zasiadek trwających kilka dni. Jeszcze lepiej ogląda się filmy z takich wypadów. Wszystko jest spokojne, dopracowane i przemyślane. Zero pomyłek, piękne obrazy natury, robienie zestawów nad wodą, pogaduchy i drzemki. Ale czy tak jest zawsze? Piotr Bryling postara się opowiedzieć w swo…

Piotr Bryling

Tłoczny początek

Opowieści

Tłoczny początek

Sprzęt odkurzony lśni w promieniach czerwcowego słońca, kotwice ostre, plecionki napięte, silniki mruczą gotowe do pierwszego ślizgu. Klimat pierwszego dnia sezonu jest niepowtarzalny. Pomimo tej pięknej aury, pełnej pasji i determinacji, są tego dnia minusy, które potrafią skutecznie odstraszyć niektórych sumia…

Marek Gackowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com