nagłówek h1

Opowieści

Pod prąd czy z prąd?

Z prądem czy pod prąd? Z czego to wynika i jak jest skuteczniej? Obie metody mają swój odpowiedni czas i miejsce, co Wojtek - nasz nowy współpracownik - postara się udowodnić w swoim artykule.

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował Wojtek? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Suma 2/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

Fragment artykułu:
Jednym z niewątpliwych plusów łowienia w dół rzeki jest możliwość dłuższej i dokładniejszej prezentacji przynęty. Jesteśmy w stanie powoli prowadzić ją do siebie lub utrzymywać długookresowo w jednym miejscu i kusić niezdecydowanego drapieżnika do brania (co jest bardzo dużą zaletą szczególnie zimą, kiedy ryby są ospałe i jeszcze nie tak aktywne jak latem).

Warto również dodać, że jest też wiele miejsc, które są dość uniwersalne w sposobie ich obławiania. Pierwszym z nich są zwaliska drzew, gdzie możemy wpuścić przynętę przed, aby wpłynęła pod gałęzie, pomiędzy, jak i tuż za, prostopadle do drugiego brzegu.

Wojciech Jabłonkowski
Ocena: 0,0 | Ilość ocen: 0 | Zaloguj się aby oceniać!

Z artykułu dowiesz się:

  • Jakie wybierać miejsca do łowienia pstrągów?
  • Kiedy z prądem, a kiedy pod prąd?
  • Jak pora roku wpływa na żerowanie tych pięknych ryb?
  • Jak Wojtek złowił swojego najładniej ubarwionego pstrąga?
Cały artykuł przeczytasz w tym numerze czasopisma Świat Suma.

Aktualności

Sandacze z Ebro

Sandacze z Ebro
Dodano: 2019-04-25

W oczekiwaniu na sezon sandaczowy polecamy nowy film, który znajdziecie na kanale Fishing with Ace, a jest relacją z wyprawy nad legendarne Ebro.  Tomasz Lewandowski, znany też jako Ace kilka tygodni temu wybrał się na wyprawę nad legendarną hiszpańską rzekę Ebro. Poniższy film jest dopiero pierwszą częścią, jego…

Yuri vs Goliat

Yuri vs Goliat
Dodano: 2019-04-24

Dzisiaj opuścimy słodkie wody i wraz z Yurim Grisendim zapolujemy na... Goliata. Zapraszamy, bo naprawdę jest ciekawie. Jak już możecie zauważyć na zdjęciu, tym razem Grisendi zamiast na suma to z sukcesem zapolował na „Goliata”.

222 cm sum Piotra Brylinga

222 cm sum Piotra Brylinga
Dodano: 2019-04-24

W aktualnym wydaniu Świata Suma Piotr Bryling opisał swoją wspaniałą przygodę podczas odrzańskich łowów – Dobry przyjaciel sum, taki nosi tytuł ten artykuł, który polecamy Waszej uwadze. Dzisiaj jednak zapraszamy do zobaczenia filmu z tego wypadu.  Jesteście ciekawi całego artykułu, który…

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com