nagłówek h1

Zeck-Fishing i wywózka na rzece cz.2

Autor: red_PB

Ocena: 0,0 | Ilość ocen: 0 | Zaloguj się aby oceniać!

Jakiś czas temu mieliśmy okazję przedstawić Wam jeden z filmów Carsten Zecka o łowieniu sumów metodami stacjonarnymi bez wywózki zestawu. Dzisiaj natomiast, ukazał się film dla bardziej zaawansowanych łowców sumów. Ekipa Zeck-Fishing odwiedziła jedną z Niemieckich rzek - bliżniaczo podobną do naszej rodzimej Odry. Możemy zauważyć dokładnie ten sam układ i charakterystykę linii brzegowych, która naszpikowana jest tamami zwanymi także główkami. Carsten przedstawia na filmie metody jakimi łowią w chłodnym okresie oraz jakich przynęt używają. Ciekawym i innowacyjnym pomysłem jest także sposób w jaki kładą swoje zestawy. Plecionki wielokrotnie były wywiezione nad kamiennymi główkami. Dzięki temu zabiegowi chłopaki obławiali większy obszar wody, a hole były niezwykle widowiskowe i kipiące adrenaliną. Szczegóły oczywiście w ponad 20 minutowym materiale!

Zobacz inne filmy

Zawody BlackCat Extreme 2016

Zawody BlackCat Extreme 2016

Autor: redakcja

Zawody odbyły się 2-3 lipca 2016 w miejscowości Uraz na rzece Odrze. Sponsorem zawodów była firma Black Cat.

Nowości MadCat na sezon 2017

Nowości MadCat na sezon 2017

Autor: redakcja

Pod koniec ubiegłego roku gościliśmy na pokazach firmy MadCat. Zobaczcie jakie nowości są obecnie w sprzedaży. Prezentuje Piotr Boufal.

Wędziska na "dzikie koty" Black Cat Wild Cat.

Wędziska na "dzikie koty" Black Cat Wild Cat.

Autor: redakcja

Nowość na rok 2017 od firmy Blac Cat. Film znakomicie przedstawia najdrobniejsze szczegóły nowego wędziska WILD CAT. Jak twierdzi producent, kije zostały zaprojektowane do wszystkich typów metod stacjonarych. Ich uniwersalna długość pozwala na holowanie zarówno z dalekich odległości jak i jednostki…

Pełnometrażowy klasyk od sumiarzy z Czech

Pełnometrażowy klasyk od sumiarzy z Czech

Autor: redakcja

Od tego filmu swoją przygodę zaczęło naprawdę wielu sumiarzy. Chociaż film jest w języku Czeskim bez problemu się w nim odnajdziemy. Ukazany piękny obraz Włoskiej rzeki Pad, oraz ponad 100 kg sumy - to tylko cześć atrakcji, które nas czekają podczas seansu.  

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com