nagłówek h1

Zasiadka sumowa nad Odrą

Autor: red_PB

Ocena: 0,0 | Ilość ocen: 0 | Zaloguj się aby oceniać!

Relacja z trzydniowej, sierpniowej zasiadki sumowej nad przepiękną Odrą. Nad rzekę ruszyliśmy z moim kumplem Wilkiem pełni entuzjazmu i nadziei na spotkanie z odrzańskimi smokami. Warunki jakie zastaliśmy nie były może idealne, ale stan wody pozwolił jeszcze na sensowne rozmieszczenie zestawów. Szybki desant na miejscówki i po kilku godzinach wszystkie zestawy lądują w wodzie. Postawiliśmy dwa zestawy z podwodnym spławikiem i dwie zrywki. Noc bez aktywności sumaków, a nad ranem strzał, zrywka pęka i pierwszy wąsacz ląduje na macie! Kilka godzin później Wilku na podwodniaka holuje drugiego suma, który zasmakował w 25 cm krąpiu. Niestety zauważamy, że stan wody w Odrze ciągle spada co nie wróżyło dobrze w temacie kolejnych wąsów... Poziom spadł o jakieś 40 cm co zapewne miało wpływ na brak dalszej aktywności sumaków, które powędrowały szukać innych miejscówek. Rekordów tym razem nie było, ale wracamy uśmiechnięci planując już kolejny wypad! Zapraszam do subskrybowania mojego kanału oraz profilu Wilka. Pozdrawiam Szafa.

Zobacz inne filmy

Zawody BlackCat Extreme 2016

Zawody BlackCat Extreme 2016

Autor: redakcja

Zawody odbyły się 2-3 lipca 2016 w miejscowości Uraz na rzece Odrze. Sponsorem zawodów była firma Black Cat.

Nowości MadCat na sezon 2017

Nowości MadCat na sezon 2017

Autor: redakcja

Pod koniec ubiegłego roku gościliśmy na pokazach firmy MadCat. Zobaczcie jakie nowości są obecnie w sprzedaży. Prezentuje Piotr Boufal.

Wędziska na "dzikie koty" Black Cat Wild Cat.

Wędziska na "dzikie koty" Black Cat Wild Cat.

Autor: redakcja

Nowość na rok 2017 od firmy Blac Cat. Film znakomicie przedstawia najdrobniejsze szczegóły nowego wędziska WILD CAT. Jak twierdzi producent, kije zostały zaprojektowane do wszystkich typów metod stacjonarych. Ich uniwersalna długość pozwala na holowanie zarówno z dalekich odległości jak i jednostki…

Pełnometrażowy klasyk od sumiarzy z Czech

Pełnometrażowy klasyk od sumiarzy z Czech

Autor: redakcja

Od tego filmu swoją przygodę zaczęło naprawdę wielu sumiarzy. Chociaż film jest w języku Czeskim bez problemu się w nim odnajdziemy. Ukazany piękny obraz Włoskiej rzeki Pad, oraz ponad 100 kg sumy - to tylko cześć atrakcji, które nas czekają podczas seansu.  

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com