nagłówek h1

Za sumem po Europie 2 - fiume Po

Autor: red_PB

Ocena: 5,0 | Ilość ocen: 1 | Zaloguj się aby oceniać!

 Philippe Careme i Yuri Grisendi w pełnometrażowym filmie z serii Za sumem po Europie. Odcinki pojawiają się cyklicznie w rosyjskiej telewizji dla wędkarzy. W każdym z odcinków łowią sumy w rożnych zakątkach Europy odwiedzając najbardziej znane rzeki oraz zbiorniki. Tym razem wspólnie z towarzyszami z Rosji mieli okazję łowić giganty z rodzimej wody Yuriego - Padu. Na filmie mamy szansę zobaczyć łowienie spod brzegów wyspy klasyczną podwiązką. Zwrócicie uwage gdzie i jak Yuri stawia zestawy!

Zobacz inne filmy

Zawody BlackCat Extreme 2016

Zawody BlackCat Extreme 2016

Autor: redakcja

Zawody odbyły się 2-3 lipca 2016 w miejscowości Uraz na rzece Odrze. Sponsorem zawodów była firma Black Cat.

Nowości MadCat na sezon 2017

Nowości MadCat na sezon 2017

Autor: redakcja

Pod koniec ubiegłego roku gościliśmy na pokazach firmy MadCat. Zobaczcie jakie nowości są obecnie w sprzedaży. Prezentuje Piotr Boufal.

Wędziska na "dzikie koty" Black Cat Wild Cat.

Wędziska na "dzikie koty" Black Cat Wild Cat.

Autor: redakcja

Nowość na rok 2017 od firmy Blac Cat. Film znakomicie przedstawia najdrobniejsze szczegóły nowego wędziska WILD CAT. Jak twierdzi producent, kije zostały zaprojektowane do wszystkich typów metod stacjonarych. Ich uniwersalna długość pozwala na holowanie zarówno z dalekich odległości jak i jednostki…

Pełnometrażowy klasyk od sumiarzy z Czech

Pełnometrażowy klasyk od sumiarzy z Czech

Autor: redakcja

Od tego filmu swoją przygodę zaczęło naprawdę wielu sumiarzy. Chociaż film jest w języku Czeskim bez problemu się w nim odnajdziemy. Ukazany piękny obraz Włoskiej rzeki Pad, oraz ponad 100 kg sumy - to tylko cześć atrakcji, które nas czekają podczas seansu.  

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com