nagłówek h1

Sumy na spinning

Autor: red_PB

Ocena: 0,0 | Ilość ocen: 0 | Zaloguj się aby oceniać!

Sezon trwa w najlepsze, a sumiarze szukają szczęścia łowiąc sumy niemal każdą znaną metodą. Są jednak techniki, które odeszły do lamusa - mowa np. o spinningu. Oczywiście nie jest to w żadnym wypadku metoda przestarzała, aczkolwiek wędkarze postawili przede wszystkim na metody stacjonarne oraz aktywne typu vertical czy trolling. Spinning odszedł gdzieś do cienia. Łowienie sumów z przysłowiowej łapy to ciężki kawałek chleba, prócz znajomości obyczajów wąsatych ryb należy mieć sporą wiedzę o samej rzece. Nie słyszy się już o wariatach, którzy ganiają po przelewach nocą czy płytkich głowach z baryłami. Ostała się garstka. Garstka wędkarzy, którzy wykorzystują znikomą ilość "machaczy" wędką i starają się przechytrzyć sumy sztucznymi przynętami. Taką osobą niewątpliwie jest Marcin Gajdamowicz. Nocny spinning to prawdziwy poligon, a łowienie sumów za dnia to najwyższy stopień wtajemniczenia.

Zobacz inne filmy

Zawody BlackCat Extreme 2016

Zawody BlackCat Extreme 2016

Autor: redakcja

Zawody odbyły się 2-3 lipca 2016 w miejscowości Uraz na rzece Odrze. Sponsorem zawodów była firma Black Cat.

Nowości MadCat na sezon 2017

Nowości MadCat na sezon 2017

Autor: redakcja

Pod koniec ubiegłego roku gościliśmy na pokazach firmy MadCat. Zobaczcie jakie nowości są obecnie w sprzedaży. Prezentuje Piotr Boufal.

Wędziska na "dzikie koty" Black Cat Wild Cat.

Wędziska na "dzikie koty" Black Cat Wild Cat.

Autor: redakcja

Nowość na rok 2017 od firmy Blac Cat. Film znakomicie przedstawia najdrobniejsze szczegóły nowego wędziska WILD CAT. Jak twierdzi producent, kije zostały zaprojektowane do wszystkich typów metod stacjonarych. Ich uniwersalna długość pozwala na holowanie zarówno z dalekich odległości jak i jednostki…

Pełnometrażowy klasyk od sumiarzy z Czech

Pełnometrażowy klasyk od sumiarzy z Czech

Autor: redakcja

Od tego filmu swoją przygodę zaczęło naprawdę wielu sumiarzy. Chociaż film jest w języku Czeskim bez problemu się w nim odnajdziemy. Ukazany piękny obraz Włoskiej rzeki Pad, oraz ponad 100 kg sumy - to tylko cześć atrakcji, które nas czekają podczas seansu.  

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com