nagłówek h1

Sum 245cm zjada suma 135cm!

Autor: red_PB

Ocena: 0,0 | Ilość ocen: 0 | Zaloguj się aby oceniać!

Nie od dzisiaj wiadomo, że sumy to ogromne żarłoki. Potrafią atakować naprawdę bardzo duże obiekty. W sieci można znaleźć wiele zdjęć z połkniętymi balonami, butelkami czy piłkami do gry. Atakują ptactwo wodne, a nawet gołębie. Drobne ssaki wodne, również nie mają żadych szans stając oko w oko z potężnym silurusem glanisem. To nie wszystko! Sum to kanibal. Zjada więc mniejsze egzemplarze swojego gatunku. Film przedstawia prawdopodobnie martwego już suma 245cm, który połakomił się drugim osobnikiem i tutaj uwaga! W pysku giganta znajdował się młodszy brat 135cm! Warto się więc zastanowić, czy bać się stosowania dużych przynęt?

Zobacz inne filmy

Zawody BlackCat Extreme 2016

Zawody BlackCat Extreme 2016

Autor: redakcja

Zawody odbyły się 2-3 lipca 2016 w miejscowości Uraz na rzece Odrze. Sponsorem zawodów była firma Black Cat.

Nowości MadCat na sezon 2017

Nowości MadCat na sezon 2017

Autor: redakcja

Pod koniec ubiegłego roku gościliśmy na pokazach firmy MadCat. Zobaczcie jakie nowości są obecnie w sprzedaży. Prezentuje Piotr Boufal.

Wędziska na "dzikie koty" Black Cat Wild Cat.

Wędziska na "dzikie koty" Black Cat Wild Cat.

Autor: redakcja

Nowość na rok 2017 od firmy Blac Cat. Film znakomicie przedstawia najdrobniejsze szczegóły nowego wędziska WILD CAT. Jak twierdzi producent, kije zostały zaprojektowane do wszystkich typów metod stacjonarych. Ich uniwersalna długość pozwala na holowanie zarówno z dalekich odległości jak i jednostki…

Pełnometrażowy klasyk od sumiarzy z Czech

Pełnometrażowy klasyk od sumiarzy z Czech

Autor: redakcja

Od tego filmu swoją przygodę zaczęło naprawdę wielu sumiarzy. Chociaż film jest w języku Czeskim bez problemu się w nim odnajdziemy. Ukazany piękny obraz Włoskiej rzeki Pad, oraz ponad 100 kg sumy - to tylko cześć atrakcji, które nas czekają podczas seansu.  

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com