nagłówek h1

Stefan Seuß i podwiązka wzdłuż brzegu

Autor: red_PB

Ocena: 0,0 | Ilość ocen: 0 | Zaloguj się aby oceniać!

Dla tych którzy mają braki w obserwacji kanału na YouTube Stefan Seußa umieszczamy jego najnowszy film prosto z Włoch. Stefan umieścił film instruktażowy o łowieniu metodą podwiązki. Oczywiście filmów na temat tej metody jest całaa masa, ale jak sami wiecie łowiska są różne i nie każda woda przedstawiona na filmach jest najbliższa wizji Waszego łowiska. Członek Black Cat'a pokazuje łowienie podwiązką wzdłuż brzegu, na którym stacjonuje łodzią. Przepiękna alternatywa na wodach tak dużych jak Pad czy Wisła gdzie łowienie z przeciwległego brzegu jest niemożliwe. Zwróćcie uwagę na zestawy końcowe jakimi Stefan Seuß zbroił żywce oraz w jakich miejscach dokładnie umieszczał swoje zestawy.

Zobacz inne filmy

Zawody BlackCat Extreme 2016

Zawody BlackCat Extreme 2016

Autor: redakcja

Zawody odbyły się 2-3 lipca 2016 w miejscowości Uraz na rzece Odrze. Sponsorem zawodów była firma Black Cat.

Nowości MadCat na sezon 2017

Nowości MadCat na sezon 2017

Autor: redakcja

Pod koniec ubiegłego roku gościliśmy na pokazach firmy MadCat. Zobaczcie jakie nowości są obecnie w sprzedaży. Prezentuje Piotr Boufal.

Wędziska na "dzikie koty" Black Cat Wild Cat.

Wędziska na "dzikie koty" Black Cat Wild Cat.

Autor: redakcja

Nowość na rok 2017 od firmy Blac Cat. Film znakomicie przedstawia najdrobniejsze szczegóły nowego wędziska WILD CAT. Jak twierdzi producent, kije zostały zaprojektowane do wszystkich typów metod stacjonarych. Ich uniwersalna długość pozwala na holowanie zarówno z dalekich odległości jak i jednostki…

Pełnometrażowy klasyk od sumiarzy z Czech

Pełnometrażowy klasyk od sumiarzy z Czech

Autor: redakcja

Od tego filmu swoją przygodę zaczęło naprawdę wielu sumiarzy. Chociaż film jest w języku Czeskim bez problemu się w nim odnajdziemy. Ukazany piękny obraz Włoskiej rzeki Pad, oraz ponad 100 kg sumy - to tylko cześć atrakcji, które nas czekają podczas seansu.  

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com