nagłówek h1

Siluro TV - Jak złowić suma na kwoka

Autor: red_PB

Ocena: 0,0 | Ilość ocen: 0 | Zaloguj się aby oceniać!

Zapraszam do obejrzenia relacji z 4 dniowej wrześniowej zasiadki sumowej sfilmowanej w jakości 4K. Wrzesień to moja ulubiona pora na sumy, ryby po kilku miesiącach żerowania nabierają wagi przygotowując się do zimy, grube mamuśki wiedzą, że to praktycznie ostatni dzwonek...Nad wodę wyruszyłem wraz z moim kolegą Sławkiem, który jest zapalonym karpiarzem. Nocami łowiłem stacjonarnie, a w ciągu dnia szukałem aktywnie sumaków z kwokiem w ręku, co okazało się dobrą strategią, ponieważ ze stacji wyjechał tylko jeden sumak 135 cm, a wertikal dał mi nową życiówkę w postaci tłustego 223 cm! Piękna, gruba i silna ryba uderzyła praktycznie w samo południe, kilkukrotnie podchodziła do przynęty, aż w końcu nie wytrzymała i BUUUM! Sławek jak zawsze pokazał klasę holując piękne karpie z czego największy miał 16,5 kg! Zachęcam do subskrybowania mojego kanału, niebawem kolejne filmy. Pozdro dla wszystkich maniaków wędkarstwa.

Zobacz inne filmy

Zawody BlackCat Extreme 2016

Zawody BlackCat Extreme 2016

Autor: redakcja

Zawody odbyły się 2-3 lipca 2016 w miejscowości Uraz na rzece Odrze. Sponsorem zawodów była firma Black Cat.

Nowości MadCat na sezon 2017

Nowości MadCat na sezon 2017

Autor: redakcja

Pod koniec ubiegłego roku gościliśmy na pokazach firmy MadCat. Zobaczcie jakie nowości są obecnie w sprzedaży. Prezentuje Piotr Boufal.

Wędziska na "dzikie koty" Black Cat Wild Cat.

Wędziska na "dzikie koty" Black Cat Wild Cat.

Autor: redakcja

Nowość na rok 2017 od firmy Blac Cat. Film znakomicie przedstawia najdrobniejsze szczegóły nowego wędziska WILD CAT. Jak twierdzi producent, kije zostały zaprojektowane do wszystkich typów metod stacjonarych. Ich uniwersalna długość pozwala na holowanie zarówno z dalekich odległości jak i jednostki…

Pełnometrażowy klasyk od sumiarzy z Czech

Pełnometrażowy klasyk od sumiarzy z Czech

Autor: redakcja

Od tego filmu swoją przygodę zaczęło naprawdę wielu sumiarzy. Chociaż film jest w języku Czeskim bez problemu się w nim odnajdziemy. Ukazany piękny obraz Włoskiej rzeki Pad, oraz ponad 100 kg sumy - to tylko cześć atrakcji, które nas czekają podczas seansu.  

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com