nagłówek h1

Silnik zaburtowy Mercury 15/20 EFI z wtryskiem – prezentacja filmowa

Autor: redaktor_jd

Ocena: 0,0 | Ilość ocen: 0 | Zaloguj się aby oceniać!

Firma Mercury to światowy lider w branży marine wprowadziła na rynek nową serię czterosuwowych silników z wtryskiem EFI. Zapraszamy do zapoznania się z naszą prezentacją filmową, w której zostały omówione.

Mercury posiada w ofercie silniki o mocy 15 i 20 KM oraz w specjalnej wersji 10 KM. Z istotnych kwestii to w aktualnych modelach zastosowano nowy projekt rumpla oraz odchudzono je o blisko 10 kg w porównaniu z innymi silnikami o tej samej mocy.

Na pierwszy rzut oka uwagę przykuwa wspomniany już wielofunkcyjny rumpel, na którym znajduje się przycisk STOP oraz tu włącznik bezpieczeństwa. Kolejna innowacja to wtrysk EFI, który zastąpił gaźnik. Dzięki takiemu zabiegowi silnik uzyskuje lepsze osiągi przy mniejszym zużyciu paliwa.

Zobacz inne filmy

Zawody BlackCat Extreme 2016

Zawody BlackCat Extreme 2016

Autor: redakcja

Zawody odbyły się 2-3 lipca 2016 w miejscowości Uraz na rzece Odrze. Sponsorem zawodów była firma Black Cat.

Nowości MadCat na sezon 2017

Nowości MadCat na sezon 2017

Autor: redakcja

Pod koniec ubiegłego roku gościliśmy na pokazach firmy MadCat. Zobaczcie jakie nowości są obecnie w sprzedaży. Prezentuje Piotr Boufal.

Wędziska na "dzikie koty" Black Cat Wild Cat.

Wędziska na "dzikie koty" Black Cat Wild Cat.

Autor: redakcja

Nowość na rok 2017 od firmy Blac Cat. Film znakomicie przedstawia najdrobniejsze szczegóły nowego wędziska WILD CAT. Jak twierdzi producent, kije zostały zaprojektowane do wszystkich typów metod stacjonarych. Ich uniwersalna długość pozwala na holowanie zarówno z dalekich odległości jak i jednostki…

Pełnometrażowy klasyk od sumiarzy z Czech

Pełnometrażowy klasyk od sumiarzy z Czech

Autor: redakcja

Od tego filmu swoją przygodę zaczęło naprawdę wielu sumiarzy. Chociaż film jest w języku Czeskim bez problemu się w nim odnajdziemy. Ukazany piękny obraz Włoskiej rzeki Pad, oraz ponad 100 kg sumy - to tylko cześć atrakcji, które nas czekają podczas seansu.  

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com