nagłówek h1

Relacja - KLEŃ WKRY 2019

Autor: redaktor_kb

Ocena: 0,0 | Ilość ocen: 0 | Zaloguj się aby oceniać!

Już jest relacja z Ogólnopolskich Zawodów Spinningowych KLEŃ WKRY 2019 organizowanych cyklicznie przez Radosława Witólskiego nad rzeką Wkrą w miejscowości Joniec.W tym roku już sam termin tegorocznej edycji budził wiele kontrowersji, ponieważ pokrywał się z Świętami Wielkanocnymi. Jednak w ciągu doby od momentu rozpoczęcia zapisów liczba zawodników pochodzących z całej Polski wynosiła 183 osoby, a ostatecznie zamknęła się na 201 wędkarzach. Zawodnikom udało się złowić 38 kleni, 11 jazi oraz 36 okoni. Pierwszą rybę złowiła Beata Makowska (okoń 32 cm), która była jedną z trzech startujących kobiet. Najdłuższy kleń (47,3 cm) należał do Jakuba Kardynalczyka. Mateusz Rupniewski otrzymał nagrodę „Fair Play” za wypuszczenie bez wpisania do karty startowej, wymiarowego klenia zaciętego poza obrysem pyska. Piąta edycja „Klenia Wkry” pokazała, że wędkarstwo potrafi łączyć. Zapraszamy na film.  

Zobacz inne filmy

Zawody BlackCat Extreme 2016

Zawody BlackCat Extreme 2016

Autor: redakcja

Zawody odbyły się 2-3 lipca 2016 w miejscowości Uraz na rzece Odrze. Sponsorem zawodów była firma Black Cat.

Nowości MadCat na sezon 2017

Nowości MadCat na sezon 2017

Autor: redakcja

Pod koniec ubiegłego roku gościliśmy na pokazach firmy MadCat. Zobaczcie jakie nowości są obecnie w sprzedaży. Prezentuje Piotr Boufal.

Wędziska na "dzikie koty" Black Cat Wild Cat.

Wędziska na "dzikie koty" Black Cat Wild Cat.

Autor: redakcja

Nowość na rok 2017 od firmy Blac Cat. Film znakomicie przedstawia najdrobniejsze szczegóły nowego wędziska WILD CAT. Jak twierdzi producent, kije zostały zaprojektowane do wszystkich typów metod stacjonarych. Ich uniwersalna długość pozwala na holowanie zarówno z dalekich odległości jak i jednostki…

Pełnometrażowy klasyk od sumiarzy z Czech

Pełnometrażowy klasyk od sumiarzy z Czech

Autor: redakcja

Od tego filmu swoją przygodę zaczęło naprawdę wielu sumiarzy. Chociaż film jest w języku Czeskim bez problemu się w nim odnajdziemy. Ukazany piękny obraz Włoskiej rzeki Pad, oraz ponad 100 kg sumy - to tylko cześć atrakcji, które nas czekają podczas seansu.  

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com