nagłówek h1

Premiery dla spiningistów - Mikado 2020

Autor: redaktor_mk

Ocena: 0,0 | Ilość ocen: 0 | Zaloguj się aby oceniać!

Jak wspominaliśmy wcześniej przy okazji sprzętu sumowego, mieliśmy okazję uczestniczyć w prezentacji nowości Mikado na 2020 rok nad zalewem Sulejowskim. Tym razem podzielimy się z wami wrażeniami z dziedziny spiningu. Kamil Czermiński z Mikado zaprezentował podczas krótkiego filmu kilka ciekawych zabawek. Bardzo ciekawą propozycją jest wędka Big Slide, krótka, o minimalistycznym designie i wybitnie szczytowej akcji. Ucieszy ona zwłaszcza łowców sandaczy na miękkie przynęty, ale sądzę, że łowiąc inne gatunki również będziecie usatysfakcjonowani. Odmienną wędką jest River Flow, dłuższa, lżejsza, o bardziej progresywnej charakterystyce. Dedykowana głównie do połowów jazia, klenia i okonia. Trzeci kij, to Mikado Fishing Team, owoc pracy testerów Mikado. Należy do szerokiego spektrum wędek spiningowych (choć nie tylko). Do pokazu Kamil wybrał wędkę ultra light o ciężarze wyrzutowym 1-7 g, do popularnego „dłubania” okoni. Bardzo ergonomiczna i starannie wykonana. Interesujące pozycje znajdziemy również w kategorii techniki bagażowej. Torba Sling Bag jest lekka i praktyczna. Jeśli cenicie wygodę to propozycja dla was. Wystarczy jeden ruch i torba jest pod ręką, drugi – torba znika z tyłu, a z przodu mamy tylko szeroki, niekrępujący ruchów pas. Dla łowiących na koguty, Mikado przygotowało bardzo przemyślane pudełko, które pomieści ogromny arsenał tych przynęt. Jeśli spinningujecie z łodzi, to torba EVA Heavy Duty będzie dla Was. Solidna torba, ze wzmocnionej, wodoodpornej pianki EVA pomieści mnóstwo sprzętu. Dodatkowo na bokach zawiera aż cztery uchwyty na wędki do transportu w pionie, co zabezpiecza kije przed uszkodzeniem.

Zapraszamy do obejrzenia naszego filmu, z którego na pewno dowiecie się więcej.

Galeria zdjęć

Zobacz inne filmy

Zawody BlackCat Extreme 2016

Zawody BlackCat Extreme 2016

Autor: redakcja

Zawody odbyły się 2-3 lipca 2016 w miejscowości Uraz na rzece Odrze. Sponsorem zawodów była firma Black Cat.

Nowości MadCat na sezon 2017

Nowości MadCat na sezon 2017

Autor: redakcja

Pod koniec ubiegłego roku gościliśmy na pokazach firmy MadCat. Zobaczcie jakie nowości są obecnie w sprzedaży. Prezentuje Piotr Boufal.

Wędziska na "dzikie koty" Black Cat Wild Cat.

Wędziska na "dzikie koty" Black Cat Wild Cat.

Autor: redakcja

Nowość na rok 2017 od firmy Blac Cat. Film znakomicie przedstawia najdrobniejsze szczegóły nowego wędziska WILD CAT. Jak twierdzi producent, kije zostały zaprojektowane do wszystkich typów metod stacjonarych. Ich uniwersalna długość pozwala na holowanie zarówno z dalekich odległości jak i jednostki…

Pełnometrażowy klasyk od sumiarzy z Czech

Pełnometrażowy klasyk od sumiarzy z Czech

Autor: redakcja

Od tego filmu swoją przygodę zaczęło naprawdę wielu sumiarzy. Chociaż film jest w języku Czeskim bez problemu się w nim odnajdziemy. Ukazany piękny obraz Włoskiej rzeki Pad, oraz ponad 100 kg sumy - to tylko cześć atrakcji, które nas czekają podczas seansu.  

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com