nagłówek h1

Piotr Boufał - sum z Wisły 220cm

Autor: red_PB

Ocena: 5,0 | Ilość ocen: 1 | Zaloguj się aby oceniać!

Sumów w Polsce jak pokazują ostatnie sezony jest naprawdę bardzo dużo. Problem oczywiście występuje z ich rozmiarem. Złowienie ryby powyżej 200cm to wielki sukces na Polskich łowiskach. Jeden z naszych redaktorów Piotr Boufał miał szansę spotkać się z rybami przekraczającymi magiczną cyfrę 220cm! Dlatego przedstawiamy Wam hol jego pierwszego suma, który osiągnął tak imponującą długość. Ryba została złowiona w 2012roku na Wiśle w okolicach Warszawy. Mega siłowi i wyczerpujący hol wędziskiem, które nie do końca było przystosowane do łowienia z tak niewielkiej jednostki pływającej jak ponton. Do tego dochodzi dwóch pasażerów na pływadle Piotrka. Ryba pobrała w bardzo ciężkim techniczne miejscu. Z jednej strony ogromne powalone drzewo, a raczej drzewiska! Z drugiej natomiast stara, rozerwana główka.

Zobacz inne filmy

Zawody BlackCat Extreme 2016

Zawody BlackCat Extreme 2016

Autor: redakcja

Zawody odbyły się 2-3 lipca 2016 w miejscowości Uraz na rzece Odrze. Sponsorem zawodów była firma Black Cat.

Nowości MadCat na sezon 2017

Nowości MadCat na sezon 2017

Autor: redakcja

Pod koniec ubiegłego roku gościliśmy na pokazach firmy MadCat. Zobaczcie jakie nowości są obecnie w sprzedaży. Prezentuje Piotr Boufal.

Wędziska na "dzikie koty" Black Cat Wild Cat.

Wędziska na "dzikie koty" Black Cat Wild Cat.

Autor: redakcja

Nowość na rok 2017 od firmy Blac Cat. Film znakomicie przedstawia najdrobniejsze szczegóły nowego wędziska WILD CAT. Jak twierdzi producent, kije zostały zaprojektowane do wszystkich typów metod stacjonarych. Ich uniwersalna długość pozwala na holowanie zarówno z dalekich odległości jak i jednostki…

Pełnometrażowy klasyk od sumiarzy z Czech

Pełnometrażowy klasyk od sumiarzy z Czech

Autor: redakcja

Od tego filmu swoją przygodę zaczęło naprawdę wielu sumiarzy. Chociaż film jest w języku Czeskim bez problemu się w nim odnajdziemy. Ukazany piękny obraz Włoskiej rzeki Pad, oraz ponad 100 kg sumy - to tylko cześć atrakcji, które nas czekają podczas seansu.  

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com