nagłówek h1

Pięć przynęt - 5 szczupaków

Autor: redaktor_kb

Ocena: 0,0 | Ilość ocen: 0 | Zaloguj się aby oceniać!

Wędkarstwo to nie jest prosta sprawa, zwłaszcza jeżeli chodzi o dobór przynęt. Wiedzą coś o tym chłopaki z „Ryba się chlapie”.

Zrobili mały test i na końcu wędki wylądowało 5 przynęt. Ruta od Corony Fishing, Mepps Black Fury no.5, Żaba Daiwa D-Popper Frog oraz wobler "okoń" od Ryba się chlapie i guma "Humbak" również od Ryba się chlapie. Czasu było mało a trzeba złowić 5 szczupaków. Jak myślicie, która przynęta się najlepiej sprawdzi? Która złowi największą rybę? Zapraszamy!

 

Zobacz inne filmy

Zawody BlackCat Extreme 2016

Zawody BlackCat Extreme 2016

Autor: redakcja

Zawody odbyły się 2-3 lipca 2016 w miejscowości Uraz na rzece Odrze. Sponsorem zawodów była firma Black Cat.

Nowości MadCat na sezon 2017

Nowości MadCat na sezon 2017

Autor: redakcja

Pod koniec ubiegłego roku gościliśmy na pokazach firmy MadCat. Zobaczcie jakie nowości są obecnie w sprzedaży. Prezentuje Piotr Boufal.

Wędziska na "dzikie koty" Black Cat Wild Cat.

Wędziska na "dzikie koty" Black Cat Wild Cat.

Autor: redakcja

Nowość na rok 2017 od firmy Blac Cat. Film znakomicie przedstawia najdrobniejsze szczegóły nowego wędziska WILD CAT. Jak twierdzi producent, kije zostały zaprojektowane do wszystkich typów metod stacjonarych. Ich uniwersalna długość pozwala na holowanie zarówno z dalekich odległości jak i jednostki…

Pełnometrażowy klasyk od sumiarzy z Czech

Pełnometrażowy klasyk od sumiarzy z Czech

Autor: redakcja

Od tego filmu swoją przygodę zaczęło naprawdę wielu sumiarzy. Chociaż film jest w języku Czeskim bez problemu się w nim odnajdziemy. Ukazany piękny obraz Włoskiej rzeki Pad, oraz ponad 100 kg sumy - to tylko cześć atrakcji, które nas czekają podczas seansu.  

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com