nagłówek h1

Pełnometrażowy film o sumach - Silures Leurres et Stratégie 2007

Autor: red_PB

Ocena: 0,0 | Ilość ocen: 0 | Zaloguj się aby oceniać!

Pojawił się kolejny film pełnometrażowy na kanale legendy wędkarstwa sumowego. Mowa oczywiście o Jean Claude Tanzilli - wędkarzu, który ma na swoim koncie tysiące rekordowych ryb złowionych na terenie całej Europy. W filmie z Jeanem wystąpiła kolejna gwiazda w naszym małym światku. U jego boku zobaczymy Xaviera Velle, wynalazcę kul Fireball, który zrewolucjonizował sztukę łowienia aktywnego sumów. Materiał nie jest najlepszej jakości, ale to prawdziwa kopalnia wiedzy dla tych, którzy metody aktywne stawiają nade wszystko! Zobaczycie prawie dwie godziny łowienia z ręki, czyli potocznego spinningu oraz metody verticalnej przy użyciu kwoka. Kapitalni wędkarze, kapitalne wody i kapitalne ryby!

Zobacz inne filmy

Zawody BlackCat Extreme 2016

Zawody BlackCat Extreme 2016

Autor: redakcja

Zawody odbyły się 2-3 lipca 2016 w miejscowości Uraz na rzece Odrze. Sponsorem zawodów była firma Black Cat.

Nowości MadCat na sezon 2017

Nowości MadCat na sezon 2017

Autor: redakcja

Pod koniec ubiegłego roku gościliśmy na pokazach firmy MadCat. Zobaczcie jakie nowości są obecnie w sprzedaży. Prezentuje Piotr Boufal.

Wędziska na "dzikie koty" Black Cat Wild Cat.

Wędziska na "dzikie koty" Black Cat Wild Cat.

Autor: redakcja

Nowość na rok 2017 od firmy Blac Cat. Film znakomicie przedstawia najdrobniejsze szczegóły nowego wędziska WILD CAT. Jak twierdzi producent, kije zostały zaprojektowane do wszystkich typów metod stacjonarych. Ich uniwersalna długość pozwala na holowanie zarówno z dalekich odległości jak i jednostki…

Pełnometrażowy klasyk od sumiarzy z Czech

Pełnometrażowy klasyk od sumiarzy z Czech

Autor: redakcja

Od tego filmu swoją przygodę zaczęło naprawdę wielu sumiarzy. Chociaż film jest w języku Czeskim bez problemu się w nim odnajdziemy. Ukazany piękny obraz Włoskiej rzeki Pad, oraz ponad 100 kg sumy - to tylko cześć atrakcji, które nas czekają podczas seansu.  

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com