nagłówek h1

Nowości dla sumiarzy na 2020 rok od Mikado

Autor: redaktor_mk

Ocena: 0,0 | Ilość ocen: 0 | Zaloguj się aby oceniać!

Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w prezentacji nowości sprzętowych od firmy Mikado, które odbyły się nad zalewem Sulejowskim. Nagraliśmy krótki film, gdzie Kamil Czermiński prezentuje premiery przeznaczone dla łowców sumów. A jest co oglądać.

Mocny kij do verticala Mikado Fishing Team Bogey 185 i potężny spiningowy kołowrotek Cat Territory to najważniejsze propozycje. Ale nie brakuje też mniejszych akcesoriów. Przynęta sumowa Bogey pojawiła się na rynku już w 2019 i zdobyła wielu zwolenników. Rękawica do podbierania sumów z magnetycznym klipsem zainteresuje na pewno także miłośników łowienia innych zębatych okazów. Dla wszystkich użytkowników echosond Mikado przygotował bardzo praktyczny pokrowiec, chroniący przed warunkami atmosferycznymi i brudem. Meanest Cat zyskał kotwice BKK, dzięki czemu zniesie nawet najbardziej ekstremalne hole.

A jeśli o hole chodzi to na pewno przyda się solidny i bardzo odporny na przetarcia fluocarbon przyponowy o średnicy do 1,2 mm. No i na koniec siatka do przechowywania żywców, wyposażona w nietonącą obręcz z pianki. Zapraszam serdecznie do obejrzenia filmu.

Zobacz inne filmy

Zawody BlackCat Extreme 2016

Zawody BlackCat Extreme 2016

Autor: redakcja

Zawody odbyły się 2-3 lipca 2016 w miejscowości Uraz na rzece Odrze. Sponsorem zawodów była firma Black Cat.

Nowości MadCat na sezon 2017

Nowości MadCat na sezon 2017

Autor: redakcja

Pod koniec ubiegłego roku gościliśmy na pokazach firmy MadCat. Zobaczcie jakie nowości są obecnie w sprzedaży. Prezentuje Piotr Boufal.

Wędziska na "dzikie koty" Black Cat Wild Cat.

Wędziska na "dzikie koty" Black Cat Wild Cat.

Autor: redakcja

Nowość na rok 2017 od firmy Blac Cat. Film znakomicie przedstawia najdrobniejsze szczegóły nowego wędziska WILD CAT. Jak twierdzi producent, kije zostały zaprojektowane do wszystkich typów metod stacjonarych. Ich uniwersalna długość pozwala na holowanie zarówno z dalekich odległości jak i jednostki…

Pełnometrażowy klasyk od sumiarzy z Czech

Pełnometrażowy klasyk od sumiarzy z Czech

Autor: redakcja

Od tego filmu swoją przygodę zaczęło naprawdę wielu sumiarzy. Chociaż film jest w języku Czeskim bez problemu się w nim odnajdziemy. Ukazany piękny obraz Włoskiej rzeki Pad, oraz ponad 100 kg sumy - to tylko cześć atrakcji, które nas czekają podczas seansu.  

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com