nagłówek h1

Martwa przynęta okiem Stefana Seuss'a

Autor: red_PB

Ocena: 0,0 | Ilość ocen: 0 | Zaloguj się aby oceniać!

Wrócimy dzisiaj do tematu przynęt martwych. Temat martwiej ryby w gronie Polskich sumiarzy jest raczej rzadko poruszany. Amatorzy uganiania się za wąsami stosują martwe przynęty, których używali nasi dziadkowie, ojcowie i było tak od zawsze. Wielu zawodowych łowców sumów dzisiaj się z nich śmieje. Jednak jak pokazują nasi zachodni sąsiedzi od amatorów możemy się wiele nauczyć, a martwa przynęta podana w odpowiedni sposób naprawdę jest skuteczna! Zapraszamy Was do obejrzenia materiału Stefana Seuss'a z ekipy BC, który w świetny i klarowny sposób przedstawia nowe zestawy "Deadbait Float". Zobaczycie jak i gdzie takich zestawów używać oraz przekonacie się o ich skuteczności!

Zobacz inne filmy

Zawody BlackCat Extreme 2016

Zawody BlackCat Extreme 2016

Autor: redakcja

Zawody odbyły się 2-3 lipca 2016 w miejscowości Uraz na rzece Odrze. Sponsorem zawodów była firma Black Cat.

Nowości MadCat na sezon 2017

Nowości MadCat na sezon 2017

Autor: redakcja

Pod koniec ubiegłego roku gościliśmy na pokazach firmy MadCat. Zobaczcie jakie nowości są obecnie w sprzedaży. Prezentuje Piotr Boufal.

Wędziska na "dzikie koty" Black Cat Wild Cat.

Wędziska na "dzikie koty" Black Cat Wild Cat.

Autor: redakcja

Nowość na rok 2017 od firmy Blac Cat. Film znakomicie przedstawia najdrobniejsze szczegóły nowego wędziska WILD CAT. Jak twierdzi producent, kije zostały zaprojektowane do wszystkich typów metod stacjonarych. Ich uniwersalna długość pozwala na holowanie zarówno z dalekich odległości jak i jednostki…

Pełnometrażowy klasyk od sumiarzy z Czech

Pełnometrażowy klasyk od sumiarzy z Czech

Autor: redakcja

Od tego filmu swoją przygodę zaczęło naprawdę wielu sumiarzy. Chociaż film jest w języku Czeskim bez problemu się w nim odnajdziemy. Ukazany piękny obraz Włoskiej rzeki Pad, oraz ponad 100 kg sumy - to tylko cześć atrakcji, które nas czekają podczas seansu.  

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com