nagłówek h1

Maraton sumowy na Ebro - CATterritory

Autor: redakcja

Ocena: 0,0 | Ilość ocen: 0 | Zaloguj się aby oceniać!

Kilka sumów powyżej 200 cm, w tym największy 249 cm, to efekt wypadu na Ebro teamu Mikado Fishing Team! Dzięki firmie Mikado możemy Wam zaprezentować materiał filmowy. Zobaczcie co tam się wydarzyło...

Ebro to istny poligon sumowy. O ogromnym potencjale tej rzeki mieli szansę się przekonać testerzy z Mikado Fishing Team, którzy podczas maratonu sumowego testowali sprzęt z najnowszej oferty CATterritory. Nie obyło się bez siłowych holów, ostrych odjazdów i ogromnej dawki adrenaliny, a wszystko zwieńczone okazami, których wielkość przyprawia o niemały zawrót głowy. Sumiarze w ferworze walki nie musieli jednak obawiać się o sprzęt, który choć został wystawiony na ciężką próbę, nie zawiódł w żadnym z kluczowych momentów. Ważnym elementem tej wyprawy okazały się kołowrotki Amok oraz Black Crystal Cat, na których ogromna siła hiszpańskich potworów nie robiła żadnego wrażenia. Nasi testerzy zdradzili, że ich sukces opierał się także na idealnym zacięciu, dzięki uzbrojeniu w haki BKK Beastly Cat i Mikado Cat Territory Beader oraz kotwice BKK Raptor Z. Wśród przynęt natomiast największy prym wiódł teaser Bogey.

Zobacz inne filmy

Zawody BlackCat Extreme 2016

Zawody BlackCat Extreme 2016

Autor: redakcja

Zawody odbyły się 2-3 lipca 2016 w miejscowości Uraz na rzece Odrze. Sponsorem zawodów była firma Black Cat.

Nowości MadCat na sezon 2017

Nowości MadCat na sezon 2017

Autor: redakcja

Pod koniec ubiegłego roku gościliśmy na pokazach firmy MadCat. Zobaczcie jakie nowości są obecnie w sprzedaży. Prezentuje Piotr Boufal.

Wędziska na "dzikie koty" Black Cat Wild Cat.

Wędziska na "dzikie koty" Black Cat Wild Cat.

Autor: redakcja

Nowość na rok 2017 od firmy Blac Cat. Film znakomicie przedstawia najdrobniejsze szczegóły nowego wędziska WILD CAT. Jak twierdzi producent, kije zostały zaprojektowane do wszystkich typów metod stacjonarych. Ich uniwersalna długość pozwala na holowanie zarówno z dalekich odległości jak i jednostki…

Pełnometrażowy klasyk od sumiarzy z Czech

Pełnometrażowy klasyk od sumiarzy z Czech

Autor: redakcja

Od tego filmu swoją przygodę zaczęło naprawdę wielu sumiarzy. Chociaż film jest w języku Czeskim bez problemu się w nim odnajdziemy. Ukazany piękny obraz Włoskiej rzeki Pad, oraz ponad 100 kg sumy - to tylko cześć atrakcji, które nas czekają podczas seansu.  

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com