nagłówek h1

Franck Sosa i Vertical na Sekwanie

Autor: red_PB

Ocena: 0,0 | Ilość ocen: 0 | Zaloguj się aby oceniać!

Franck Sosa to jeden z członków ekipy MADCAT PRO STAFF, a dokładniej należy do Francuskiego Teamu MADCAT'a. Mega doświadczony sumiarz z Paryża, który Sekwanę zna jak własną kieszeń. Jest łowcą wielu kapitalnych ryb, - co na Sekwanie nie jest prostym zadaniem ze względu na ogromną ilość średniej wielkości sumów Obserwując jego prywatny profil na Facebook można zauważyć, że jego metodą numer jeden jest łowienie aktywne, a dokładnie vertical. Dlatego dziejszy film będzie dotyczył właśnie tej metody. Materiał powstał w roku 2016 i jest kompilacją momentów brań sumów oraz siłowych holi. Zwrócicie uwagę na same momenty brań oraz to w jaki sposób Franck zacina i docina sumy przed holem.

Zobacz inne filmy

Zawody BlackCat Extreme 2016

Zawody BlackCat Extreme 2016

Autor: redakcja

Zawody odbyły się 2-3 lipca 2016 w miejscowości Uraz na rzece Odrze. Sponsorem zawodów była firma Black Cat.

Nowości MadCat na sezon 2017

Nowości MadCat na sezon 2017

Autor: redakcja

Pod koniec ubiegłego roku gościliśmy na pokazach firmy MadCat. Zobaczcie jakie nowości są obecnie w sprzedaży. Prezentuje Piotr Boufal.

Wędziska na "dzikie koty" Black Cat Wild Cat.

Wędziska na "dzikie koty" Black Cat Wild Cat.

Autor: redakcja

Nowość na rok 2017 od firmy Blac Cat. Film znakomicie przedstawia najdrobniejsze szczegóły nowego wędziska WILD CAT. Jak twierdzi producent, kije zostały zaprojektowane do wszystkich typów metod stacjonarych. Ich uniwersalna długość pozwala na holowanie zarówno z dalekich odległości jak i jednostki…

Pełnometrażowy klasyk od sumiarzy z Czech

Pełnometrażowy klasyk od sumiarzy z Czech

Autor: redakcja

Od tego filmu swoją przygodę zaczęło naprawdę wielu sumiarzy. Chociaż film jest w języku Czeskim bez problemu się w nim odnajdziemy. Ukazany piękny obraz Włoskiej rzeki Pad, oraz ponad 100 kg sumy - to tylko cześć atrakcji, które nas czekają podczas seansu.  

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com