nagłówek h1

Dzień z życia testera - Piotr Bąk MADCAT Polska

Autor: red_PB

Ocena: 0,0 | Ilość ocen: 0 | Zaloguj się aby oceniać!

Bardzo przyjemny film jednego z testerów MADCAT Polska Piotra Bąka. Zobaczcie jak wygląda dzień nad Francuską wodą, a dokładnie Sekwaną. Wielu z Was pomyśli sobie "przecież tam ryb więcej niż wody" może i tak, ale złowić suma nawet na rybnych łowiskach to nie jest nic łatwego. W filmie zobaczymy także akcję kija MADCAT'a z serii GREEN, a dokładnie VERTICAL 190CM! Ludziom, którzy zaczynają swoją przygodę z łowieniem aktywnym radzimy dokładnie przypatrywać się Piotrowi. Jak ustawiać ponton, jak holować sumy, a nawet w jaki sposób podbierać najmniejsze sztuki, które bywają bardzo niebezpieczne ze względu na ich bojowy charakter przy pierwszym dotknięciu ręką.

Zobacz inne filmy

Zawody BlackCat Extreme 2016

Zawody BlackCat Extreme 2016

Autor: redakcja

Zawody odbyły się 2-3 lipca 2016 w miejscowości Uraz na rzece Odrze. Sponsorem zawodów była firma Black Cat.

Nowości MadCat na sezon 2017

Nowości MadCat na sezon 2017

Autor: redakcja

Pod koniec ubiegłego roku gościliśmy na pokazach firmy MadCat. Zobaczcie jakie nowości są obecnie w sprzedaży. Prezentuje Piotr Boufal.

Wędziska na "dzikie koty" Black Cat Wild Cat.

Wędziska na "dzikie koty" Black Cat Wild Cat.

Autor: redakcja

Nowość na rok 2017 od firmy Blac Cat. Film znakomicie przedstawia najdrobniejsze szczegóły nowego wędziska WILD CAT. Jak twierdzi producent, kije zostały zaprojektowane do wszystkich typów metod stacjonarych. Ich uniwersalna długość pozwala na holowanie zarówno z dalekich odległości jak i jednostki…

Pełnometrażowy klasyk od sumiarzy z Czech

Pełnometrażowy klasyk od sumiarzy z Czech

Autor: redakcja

Od tego filmu swoją przygodę zaczęło naprawdę wielu sumiarzy. Chociaż film jest w języku Czeskim bez problemu się w nim odnajdziemy. Ukazany piękny obraz Włoskiej rzeki Pad, oraz ponad 100 kg sumy - to tylko cześć atrakcji, które nas czekają podczas seansu.  

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com