nagłówek h1

Dwudniowa zasiadka sumowa - "Polowania na rzeczne potwory"

Autor: red_PB

Ocena: 0,0 | Ilość ocen: 0 | Zaloguj się aby oceniać!

Ekipa kanału "Polowania na rzeczne potwory" podesłała nam film z dwudniowej zasiadki sumowej. Kilka słów od Krzysztofa, właściciela kanału:

Zapraszam na relację z dwudniowego maratonu sumowego. Jest to film z rozpoczęcia pierwszego sezonu sumowego przez naszą ekipę. 1 lipca postanowiliśmy zaatakowac wszystkimi dostępnymi metodami, łowiliśmy zarówno metodą gruntową na rosówki, zrywką z zastosowaniem żywca jak i dryfem z zywcem i rosówkami. Na pierwszą zasiadke wybraliśmy zbiornik wyrównania dobowego, elektrowni szczytowo-pompowej. Posiadając tylko podstawy teoretyczne w połowie wąsów oraz zero praktyki udało nam sie zaliczyć kilka fajnych ryb a nawet po jednej z każdej zastosowanej metody. Ten wypad spowodował że nieuleczalnie zachorowaliśmy na sumozę. Jeżeli myślicie o rozpoczeciu swej przygody z wąsami to zobaczcie ten amatorski material, bo jeżeli nam się udało to Wam też musi się udać złowić porządne rybsko!

Zobacz inne filmy

Zawody BlackCat Extreme 2016

Zawody BlackCat Extreme 2016

Autor: redakcja

Zawody odbyły się 2-3 lipca 2016 w miejscowości Uraz na rzece Odrze. Sponsorem zawodów była firma Black Cat.

Nowości MadCat na sezon 2017

Nowości MadCat na sezon 2017

Autor: redakcja

Pod koniec ubiegłego roku gościliśmy na pokazach firmy MadCat. Zobaczcie jakie nowości są obecnie w sprzedaży. Prezentuje Piotr Boufal.

Wędziska na "dzikie koty" Black Cat Wild Cat.

Wędziska na "dzikie koty" Black Cat Wild Cat.

Autor: redakcja

Nowość na rok 2017 od firmy Blac Cat. Film znakomicie przedstawia najdrobniejsze szczegóły nowego wędziska WILD CAT. Jak twierdzi producent, kije zostały zaprojektowane do wszystkich typów metod stacjonarych. Ich uniwersalna długość pozwala na holowanie zarówno z dalekich odległości jak i jednostki…

Pełnometrażowy klasyk od sumiarzy z Czech

Pełnometrażowy klasyk od sumiarzy z Czech

Autor: redakcja

Od tego filmu swoją przygodę zaczęło naprawdę wielu sumiarzy. Chociaż film jest w języku Czeskim bez problemu się w nim odnajdziemy. Ukazany piękny obraz Włoskiej rzeki Pad, oraz ponad 100 kg sumy - to tylko cześć atrakcji, które nas czekają podczas seansu.  

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com