nagłówek h1

Carsten Zeck - Spławik podwodny bez wywózki

Autor: red_PB

Ocena: 0,0 | Ilość ocen: 0 | Zaloguj się aby oceniać!

Na kanale Carsten Zeck'a pojawił się nowy film z cyklu "Wędkarstwo sumowe - krok po kroku". Tym razem znakomity łowca sumów i właściciel marki dla sumiarzy Zeck-Fishing prezentuje łowienie stacjonarne metodą podwodnego spławika bez użycia jednostki pływającej. Rzeka prezentowana w materiale jest bliźniaczo podobna do naszej rodzimej Odry. Carsten przedstawia dwa typy zestawów końcówych. Pierwszy dotyczy żywca w różnych kombinacjach zbrojenia oraz drugi, który służy do łowienia sumowym makaronem czyli rosówkami. Jest to znakomita alternatywa dla wędkarzy, którzy zaczynają swoją sumową przygodę lub dla tych którzy nie posiadają jednostki pływającej do wywózki zestawu. Film polecamy oglądać w jakości HD!

Zobacz inne filmy

Zawody BlackCat Extreme 2016

Zawody BlackCat Extreme 2016

Autor: redakcja

Zawody odbyły się 2-3 lipca 2016 w miejscowości Uraz na rzece Odrze. Sponsorem zawodów była firma Black Cat.

Nowości MadCat na sezon 2017

Nowości MadCat na sezon 2017

Autor: redakcja

Pod koniec ubiegłego roku gościliśmy na pokazach firmy MadCat. Zobaczcie jakie nowości są obecnie w sprzedaży. Prezentuje Piotr Boufal.

Wędziska na "dzikie koty" Black Cat Wild Cat.

Wędziska na "dzikie koty" Black Cat Wild Cat.

Autor: redakcja

Nowość na rok 2017 od firmy Blac Cat. Film znakomicie przedstawia najdrobniejsze szczegóły nowego wędziska WILD CAT. Jak twierdzi producent, kije zostały zaprojektowane do wszystkich typów metod stacjonarych. Ich uniwersalna długość pozwala na holowanie zarówno z dalekich odległości jak i jednostki…

Pełnometrażowy klasyk od sumiarzy z Czech

Pełnometrażowy klasyk od sumiarzy z Czech

Autor: redakcja

Od tego filmu swoją przygodę zaczęło naprawdę wielu sumiarzy. Chociaż film jest w języku Czeskim bez problemu się w nim odnajdziemy. Ukazany piękny obraz Włoskiej rzeki Pad, oraz ponad 100 kg sumy - to tylko cześć atrakcji, które nas czekają podczas seansu.  

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com