nagłówek h1

Carsten Zeck i rosówkowy U-Float

Autor: red_PB

Ocena: 0,0 | Ilość ocen: 0 | Zaloguj się aby oceniać!

Kolejny ciekawy poradnik dla początkujących i nie tylko! Carsten Zeck pokazuje moetodę podwodnego spławika do łowienia z brzegu. Krok po kroku przedstawiony został schemat tworzenia zestawu od samych podstaw! Idealna alternatywa dla tych, którzy nie posiadają jednostki pływającej lub na ich łowisku występuje zakaz wywożenia zestawów. To także ciekawa alternatywa na szybkie wypady bez potrzeby zabierania całego majdanu nad wodę. Pamiętajcie, że rosówki to znakomita przynęta i niejednokrotnie przyczyniła się do sprowokowania największych potworów. Film niestety jest w języku Niemieckim, ale Carsten w znakomity, klarowny i łatwy sposób wszystko przedstawia. Polecamy jakość HD!

Zobacz inne filmy

Zawody BlackCat Extreme 2016

Zawody BlackCat Extreme 2016

Autor: redakcja

Zawody odbyły się 2-3 lipca 2016 w miejscowości Uraz na rzece Odrze. Sponsorem zawodów była firma Black Cat.

Nowości MadCat na sezon 2017

Nowości MadCat na sezon 2017

Autor: redakcja

Pod koniec ubiegłego roku gościliśmy na pokazach firmy MadCat. Zobaczcie jakie nowości są obecnie w sprzedaży. Prezentuje Piotr Boufal.

Wędziska na "dzikie koty" Black Cat Wild Cat.

Wędziska na "dzikie koty" Black Cat Wild Cat.

Autor: redakcja

Nowość na rok 2017 od firmy Blac Cat. Film znakomicie przedstawia najdrobniejsze szczegóły nowego wędziska WILD CAT. Jak twierdzi producent, kije zostały zaprojektowane do wszystkich typów metod stacjonarych. Ich uniwersalna długość pozwala na holowanie zarówno z dalekich odległości jak i jednostki…

Pełnometrażowy klasyk od sumiarzy z Czech

Pełnometrażowy klasyk od sumiarzy z Czech

Autor: redakcja

Od tego filmu swoją przygodę zaczęło naprawdę wielu sumiarzy. Chociaż film jest w języku Czeskim bez problemu się w nim odnajdziemy. Ukazany piękny obraz Włoskiej rzeki Pad, oraz ponad 100 kg sumy - to tylko cześć atrakcji, które nas czekają podczas seansu.  

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com