nagłówek h1

Black Cat Team - Łowienie na wielkiej wodzie we Włoszech

Autor: red_PB

Ocena: 0,0 | Ilość ocen: 0 | Zaloguj się aby oceniać!

Tester Black Cat'a - Ruwen Koring w marcu tego roku wybrał się wspólnie ze swoją drugą połową nad legendarną rzeką we Włoszech. Na żywo relacjonował postepy nad wodą oraz informował  w wynikach, ktorych mogliście przeczytać TUTAJ.  Dzisiaj został udostępniony obszerny materiał z ich wspólnych zmagań na wielkiej i ciężkiej wodzie wiosną. Co ciekawe nie jest to zwykły materiał, który w większości jest wrzucany przez sumiarzy. Ruwen poświęcił swój czas, aby przekazać nam kopalnię wiedzy. Oprócz nowości sprętowych, które przygotowała firma Black Cat na ten rok, mamy możliwość zobaczenia jakimi zestawami łowić w mętnych wodach Padu, jakie stosować metody, oraz gdzie umieszać nasze przynęty na wielkiej, wiosennej wodzie. Wierzcie nam, ale Ruwen odchodzi od schematów!

Zobacz inne filmy

Zawody BlackCat Extreme 2016

Zawody BlackCat Extreme 2016

Autor: redakcja

Zawody odbyły się 2-3 lipca 2016 w miejscowości Uraz na rzece Odrze. Sponsorem zawodów była firma Black Cat.

Nowości MadCat na sezon 2017

Nowości MadCat na sezon 2017

Autor: redakcja

Pod koniec ubiegłego roku gościliśmy na pokazach firmy MadCat. Zobaczcie jakie nowości są obecnie w sprzedaży. Prezentuje Piotr Boufal.

Wędziska na "dzikie koty" Black Cat Wild Cat.

Wędziska na "dzikie koty" Black Cat Wild Cat.

Autor: redakcja

Nowość na rok 2017 od firmy Blac Cat. Film znakomicie przedstawia najdrobniejsze szczegóły nowego wędziska WILD CAT. Jak twierdzi producent, kije zostały zaprojektowane do wszystkich typów metod stacjonarych. Ich uniwersalna długość pozwala na holowanie zarówno z dalekich odległości jak i jednostki…

Pełnometrażowy klasyk od sumiarzy z Czech

Pełnometrażowy klasyk od sumiarzy z Czech

Autor: redakcja

Od tego filmu swoją przygodę zaczęło naprawdę wielu sumiarzy. Chociaż film jest w języku Czeskim bez problemu się w nim odnajdziemy. Ukazany piękny obraz Włoskiej rzeki Pad, oraz ponad 100 kg sumy - to tylko cześć atrakcji, które nas czekają podczas seansu.  

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com