nagłówek h1

Black Cat Battle Cat Spin prezentacja filmowa

Autor: redaktor_jd

Ocena: 0,0 | Ilość ocen: 0 | Zaloguj się aby oceniać!

BATTLE CAT SPIN FD to seria kołowrotków sumowych spod znaku BLACK CAT. To między innymi, wielostopniowy system hamulcowy, materiały z najwyższej półki i technologie, które wytyczają trendy na najbliższe lata w wędkarstwie sumowym.

Występuje w czterech rozmiarach, co pokrywa cały szereg zastosowań, wędkarstwo z dalekim zarzucaniem ciężkiej sztucznej przynęty, wędkarstwo średniego zasięgu z brzegu, wędkarstwo krótkiego zasięgu dla osób wędkujących z łódki, wędkarstwo wertykalne dla tych, którzy chcą prezentować przynętę blisko dna z ciężkimi ciężarkami

BATTLE CAT SPIN FD BLACK CAT, czyli kołowrotek o stałej szpuli jest tak zbudowany, aby służył przez wiele lat, a także jest odpowiednio wyposażony do stosowania plecionki. Oś, koła zębate i kabłąk są na lata. Zastosowany tu system rozpraszania ciepła hamulca sprawi, że nawet największy sum będzie musiał stoczyć ciężką walkę.

By móc posługiwać się sloganem „wraca do nas zadowolony klient a nie reklamowany sprzęt” trzeba naprawdę być pewnym swojego produktu. BLACK CAT w wędkarstwie sumowym to jeden z najważniejszych graczy na rynku.

Prezentowany kołowrotek występuje w dwóch rozmiarach. Ten prezentowany dziś to model większy z nawojem 275 metrów plecionki o średnicy 0,25 mm. Jego waga to 680 gram. Obudowa obu modeli wykonana jest z aluminium odpornego na odkształcenia podobnie jak aluminiowy rotor.

Przełożenie to odpowiednio w prezentowanym większym modelu 4,9:1 przy nawoju 94 cm a w mniejszym 5,3 :1 gdzie nawój to 91 cm. Za nienaganną prace odpowiada 7 łożysk.

Bardzo istotne jest w nim płynne i bezproblemowe działanie hamulca, za który odpowiada wielostopniowy system hamulcowy Offshore o powiększonym rozmiarze. Siła hamowania to 12,7 kg przy 28 lbs i 13,6 kg/ 30 lbs. Za sprawne nawijanie odpowiada rolka powlekana azotkiem tytanu a kabłąk zamyka bezobsługowy magnetyczny system TiMag™.

 

Zobacz inne filmy

Zawody BlackCat Extreme 2016

Zawody BlackCat Extreme 2016

Autor: redakcja

Zawody odbyły się 2-3 lipca 2016 w miejscowości Uraz na rzece Odrze. Sponsorem zawodów była firma Black Cat.

Nowości MadCat na sezon 2017

Nowości MadCat na sezon 2017

Autor: redakcja

Pod koniec ubiegłego roku gościliśmy na pokazach firmy MadCat. Zobaczcie jakie nowości są obecnie w sprzedaży. Prezentuje Piotr Boufal.

Wędziska na "dzikie koty" Black Cat Wild Cat.

Wędziska na "dzikie koty" Black Cat Wild Cat.

Autor: redakcja

Nowość na rok 2017 od firmy Blac Cat. Film znakomicie przedstawia najdrobniejsze szczegóły nowego wędziska WILD CAT. Jak twierdzi producent, kije zostały zaprojektowane do wszystkich typów metod stacjonarych. Ich uniwersalna długość pozwala na holowanie zarówno z dalekich odległości jak i jednostki…

Pełnometrażowy klasyk od sumiarzy z Czech

Pełnometrażowy klasyk od sumiarzy z Czech

Autor: redakcja

Od tego filmu swoją przygodę zaczęło naprawdę wielu sumiarzy. Chociaż film jest w języku Czeskim bez problemu się w nim odnajdziemy. Ukazany piękny obraz Włoskiej rzeki Pad, oraz ponad 100 kg sumy - to tylko cześć atrakcji, które nas czekają podczas seansu.  

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com