nagłówek h1

7 sumów w jedną noc

Autor: redaktor_kb

Ocena: 0,0 | Ilość ocen: 0 | Zaloguj się aby oceniać!

Piotr Boufał kolejny raz pokazał klasę łowiąc mega sumy na Odrze. W wyprawie towarzyszyli mu Rafał, Tomek, Bartek i Łukasz. Jedynym zmartwieniem było to czy Odra utrzyma swój podwyższony stan do następnego dnia.

Niestety wskaźniki powyżej chłopaków wskazywały już trend malejący. Musieli szybko reagować i liczyć na to, że chociaż przez cześć nocy stan wody się utrzyma. Materiał jest złożony z dwóch wyjazdów. Na pierwszym udało się złowić tylko maleństwa natomiast na drugim ryby dopisały i to bardzo. Wyholowano 7 wąsów. Prócz relacji znajdziecie wiele ciekawych wskazówek. Dowiecie się gdzie i w jaki sposób rozstawić zestawy w płytkiej wodzie. Zobaczycie metodę podwodnego spławika, podwiązkę - chlapacza, a nawet odciągi.

 

Zobacz inne filmy

Zawody BlackCat Extreme 2016

Zawody BlackCat Extreme 2016

Autor: redakcja

Zawody odbyły się 2-3 lipca 2016 w miejscowości Uraz na rzece Odrze. Sponsorem zawodów była firma Black Cat.

Nowości MadCat na sezon 2017

Nowości MadCat na sezon 2017

Autor: redakcja

Pod koniec ubiegłego roku gościliśmy na pokazach firmy MadCat. Zobaczcie jakie nowości są obecnie w sprzedaży. Prezentuje Piotr Boufal.

Wędziska na "dzikie koty" Black Cat Wild Cat.

Wędziska na "dzikie koty" Black Cat Wild Cat.

Autor: redakcja

Nowość na rok 2017 od firmy Blac Cat. Film znakomicie przedstawia najdrobniejsze szczegóły nowego wędziska WILD CAT. Jak twierdzi producent, kije zostały zaprojektowane do wszystkich typów metod stacjonarych. Ich uniwersalna długość pozwala na holowanie zarówno z dalekich odległości jak i jednostki…

Pełnometrażowy klasyk od sumiarzy z Czech

Pełnometrażowy klasyk od sumiarzy z Czech

Autor: redakcja

Od tego filmu swoją przygodę zaczęło naprawdę wielu sumiarzy. Chociaż film jest w języku Czeskim bez problemu się w nim odnajdziemy. Ukazany piękny obraz Włoskiej rzeki Pad, oraz ponad 100 kg sumy - to tylko cześć atrakcji, które nas czekają podczas seansu.  

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com