nagłówek h1

Tomasz Grabowski i 207cm w godzinę

2017-08-10 | Autor: red_PB

Ocena: 0,0 | Ilość ocen: 0 | Zaloguj się aby oceniać!

Siedzę w domu i myślę. Jechać dzisiaj na fernanda czy nie jechać. Kumple z ekipy do roboty rano, a ja sam przy braniu konkretnego kabana w nosie pogrzebać sobie mogę. Ale pal licho - jadę co ma być to będzie! Zapinam przyczepę i jazda. Za 20 min jestem na miejscówie. Woda w Odrze jakby do mnie mówiła "wywoź te zestawy ośle, wywoź". No to co? Do roboty! Skoro woda daje znaki no to tryk, łódkę do wody, badyle w stojaki, żywce w wiadro i poszedł z zestawem z 200 metrów w dół rzeki. Pyk i zestaw pod piekny zwalony dąb nawrót po drugi zestaw i leci pod ostrogę. Spoglądam na telefon mamy godzinę 17 - młoda godzina myślę. Trzeba czekać na to co się będzie w nocy działo. Mija około 15 minut patrzę - kumpel dzwoni z pytaniem czy coś się dzieje. Ja mu na to, że zestawy stoją dopiero z 40 minut! A tu trach i cudny głos sygnałki rozbiega się w całej okolicy! Wędka gnie się w pałąk! Chwytan i ją zacinam! Siedzi mój Fernando na drugim końcu zestawu:) Myślę, chyba dam radę bo wali do mnie jak ciele na łańcuchu. Nagle czuję, że wycieczka w górę rzeki mu się znudziła i robi szybki nawrót. Daje z prądem rzeki jak oszalały, dokrecam więc hamulec i liczę na jego litość. O, tak! Zatrzymał i zaczynam pompowac kabana do siebie. Po kolejnych kilkudziesięciu minutach jest z 10 metrów od moich nóg. Jest piękny! Tylko co dalej? Jak sobie z Tobą poradzić? Jak Cię podebrać samemu? Podciągam więc ile mogę, odkladam kij i podciągam go do siebie. Trach ręka w paszczę i wiem, że jestem jego panem na najbliższe chwile. Wyjmuję go delikatnie, zapinam na sznurek - niech sobie odpocznie. Spoglądam na telefon i godzinka pykła. Dzwonię do kumpla mówię "wpadaj jest Fernando trzeba foty walnąć". Za pół godziny jest kumpel. Miara pokazuje 207cm - jest moc! Kilka fotek i kolega wraca do swojego królestwa.

Pozdrawiam,
Tomasz Grabowski

Blogi użytkownika red_PB

Polecane filmy

Zawody BlackCat Extreme 2016

Zawody BlackCat Extreme 2016

Autor: redakcja

Zawody odbyły się 2-3 lipca 2016 w miejscowości Uraz na rzece Odrze. Sponsorem zawodów była firma Black Cat.

Nowości MadCat na sezon 2017

Nowości MadCat na sezon 2017

Autor: redakcja

Pod koniec ubiegłego roku gościliśmy na pokazach firmy MadCat. Zobaczcie jakie nowości są obecnie w sprzedaży. Prezentuje Piotr Boufal.

Wędziska na "dzikie koty" Black Cat Wild Cat.

Wędziska na "dzikie koty" Black Cat Wild Cat.

Autor: redakcja

Nowość na rok 2017 od firmy Blac Cat. Film znakomicie przedstawia najdrobniejsze szczegóły nowego wędziska WILD CAT. Jak twierdzi producent, kije zostały zaprojektowane do wszystkich typów metod stacjonarych. Ich uniwersalna długość pozwala na holowanie zarówno z dalekich odległości jak i jednostki…

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com