nagłówek h1

Piękna i bestie - czyli sumowa przygoda 7-latki!

2017-08-14 | Autor: red_PB

Ocena: 0,0 | Ilość ocen: 0 | Zaloguj się aby oceniać!

Dnia 4 sierpnia wybrałem się z córką na Odrę w oklolicy Kątów Opolskich, choć miałem wielkie ciśnienie na grube wąsy postanowiłem że to pływanie będzie dla córki i pozwalałem jej pomagać mi tak jak tylko potrafiła. Zaczęliśmy od rozkładania pontonu i całej reszty sprzętu... Trochę to zajęło, ale co tam - tak spędzony czas z córką nie jest nigdy stracony! Łowienie rozpoczeliśmy około 15.00. Maja trzymała kijka, na którego końcu powiewał 200g Teaserek od MadCata przystrojony 10 rosówkami. Ja pukałem w wodę, a córa operowała wędką i silnikiem elektrycznym. Po około godzince pierwszy wąsik - około 50cm. Niby fajnie, ale nie po takie ryby przyjechaliśmy. Nie minęło 20 minut ,a mój 210g Unicat się wygina! Kilka rad podczas holu i na ponton wjeżdża metróweczka! W oczach córki widzę podniecenie i radość. To jej pierwsza, naprawdę spora rybka. Szybkie foto i do wody. Zmieniłem rosówki. Maja napłynęła na 6 metrowy dołek za główką i jest kabanos. Podczas holu zadzwoniła do mnie moja mama chcąc porozmawiać z Mają ale jedyne co usłyszała to wrzask swojej wnuczki. Hol był naprawdę mocny, córa ma dopiero 7 lat ale walczyła jak lew. Kiedy rybka pokazała się na powierzchni widziałem, że trochę się bała ale nie chciała dać tego po sobie poznać. Rybkę podebrałem i dopiero kiedy znalazła się w pontonie moja mała uświadomiła sobie co własnie złowiła! Była jednocześnie wystraszona, dumna i strasznie podekscytowana. Tak jak poprzednio rybka przed obiektyw a potem do wody, Wielkie gratulacje dla małej wojowniczki!

P.S. apeluje do wszystkich aby pokazywali swoim pociechom o co chodzi w wędkarstwie, o co chodzi w szanowaniu i poznawaniu przyrody, to niezmiernie ważne w dzisiejszych czasach, przesyconych debilizmem i nic niewartymi wzorcami!

Blogi użytkownika red_PB

Polecane filmy

Zawody BlackCat Extreme 2016

Zawody BlackCat Extreme 2016

Autor: redakcja

Zawody odbyły się 2-3 lipca 2016 w miejscowości Uraz na rzece Odrze. Sponsorem zawodów była firma Black Cat.

Nowości MadCat na sezon 2017

Nowości MadCat na sezon 2017

Autor: redakcja

Pod koniec ubiegłego roku gościliśmy na pokazach firmy MadCat. Zobaczcie jakie nowości są obecnie w sprzedaży. Prezentuje Piotr Boufal.

Wędziska na "dzikie koty" Black Cat Wild Cat.

Wędziska na "dzikie koty" Black Cat Wild Cat.

Autor: redakcja

Nowość na rok 2017 od firmy Blac Cat. Film znakomicie przedstawia najdrobniejsze szczegóły nowego wędziska WILD CAT. Jak twierdzi producent, kije zostały zaprojektowane do wszystkich typów metod stacjonarych. Ich uniwersalna długość pozwala na holowanie zarówno z dalekich odległości jak i jednostki…

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com