nagłówek h1

Listopadowy wypad

2017-01-24 | Autor: redakcja

Ocena: 0,0 | Ilość ocen: 0 | Zaloguj się aby oceniać!

Marząc o listopadowej grubej mamuśce na początku listopada wyskoczyłem ze znajomym jeszcze na Odrę w okolicy Bielinka. W pogodę udało się nam trafić idealnie, było słonecznie dzięki czemu nie dało się odczuć że jest tylko 13 stopni. Na wodzie zameldowaliśmy się o 9 rano. Temperatura wody 10 stopni i koło południa podskoczyła jeszcze o 2. Przez pierwsze trzy godziny patrolowania woblerem Konrada Bartosika miejscówek na echu byłą zupełna pustka. W końcu parę minut po 12 w 5metrowym dołku coś się pokazało ale brak reakcji więc nawrót i pod prąd, zaglądam na Daiwe i w tym momencie strzał. Ninja mocno się wygięła a pletka ucieka z młynka, łapię za wędkę, docinam i jest.  

 

W pierwszych sekundach rybka była bardzo agresywna, szybkie odjazdy i mocne murowania stwarzały obraz pięknego i dużego Krakena, ale po 2 – 3 minutach rybka zwolniła i wtedy już wiedziałem, że to nie była gruba ryba.. Ale i tak byłem zadowolony bo był to pierwszy sum tego dnia i jak się potem okazało największy. Hol nie trwał długo i rybka po 10 minutach wylądowała w łodzi. Potem szybko na pobliską łachę zrobić pamiątkową fotkę, i zaraz potem rybka wróciła do wody. Na koniec jeszcze taka mała dygresja, wielu wędkarzy którzy widza jak ja lub moi znajomi wypuszczają rybki pyta się dlaczego. Zawsze odpowiadam, że to jest moja pasja a pasji się nie zabija.

 

 

Pozdrawiam Michał Wilk

Blogi użytkownika redakcja

Polecane filmy

Zawody BlackCat Extreme 2016

Zawody BlackCat Extreme 2016

Autor: redakcja

Zawody odbyły się 2-3 lipca 2016 w miejscowości Uraz na rzece Odrze. Sponsorem zawodów była firma Black Cat.

Nowości MadCat na sezon 2017

Nowości MadCat na sezon 2017

Autor: redakcja

Pod koniec ubiegłego roku gościliśmy na pokazach firmy MadCat. Zobaczcie jakie nowości są obecnie w sprzedaży. Prezentuje Piotr Boufal.

Wędziska na "dzikie koty" Black Cat Wild Cat.

Wędziska na "dzikie koty" Black Cat Wild Cat.

Autor: redakcja

Nowość na rok 2017 od firmy Blac Cat. Film znakomicie przedstawia najdrobniejsze szczegóły nowego wędziska WILD CAT. Jak twierdzi producent, kije zostały zaprojektowane do wszystkich typów metod stacjonarych. Ich uniwersalna długość pozwala na holowanie zarówno z dalekich odległości jak i jednostki…

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com