nagłówek h1

Zostań autorem Świata Suma

W związku z rozwojem naszego e - magazynu poszukujemy wędkarzy specjalizujących się we wszelkich metodach związanych z łowienie drapieżników, którzy chcieliby pisać artykuły dla Świata Suma. Szczegóły dotyczące współpracy znajdziecie poniżej.

Dodano: 2019-01-08

Nasz e - magazyn w tym roku stał się dwumiesięcznikiem. Z tego też powodu poszukujemy autorów, którzy w ciekawy i pełen pasji sposób potrafią opowiedzieć historię znad wody czy przygotować materiał instruktażowy. W każdym numerze naszego pisma chcemy publikować takie materiały, a co za tym liczymy na Waszą pomoc. Prosimy o kontakt poprzez nasz profil facebookowy oraz maila. Dla najlepszych przewidujemy honoraria i stałą współpracę.

Polecamy artykuły

Podróż w nieznane

Opowieści

Podróż w nieznane

Zimową porą bardzo tęsknimy za naszym azylem na palach i za wędkarską misją ubraną w ten specyficznie pozytywny włoski klimat. Tegoroczna wyjątkowo chłodna zima skutecznie hamowała sumowy apetyt. Może to paranoja, ale wietrzę w tym szansę, szansę na wielkie wczesnowiosenne żarcie.

Wojciech Andrzejak

Wybór sumowej miejscówki

Opowieści

Wybór sumowej miejscówki

Nawet doświadczeni sumiarze mają problemy z typowaniem potencjalnych miejsc, jednak znając prawa rządzące nad rzeką, możemy wysnuć pewne wnioski i wytypować najciekawsze miejsca. Piotr Boufał dzieli się z czytelnikami swoją wiedzą w bardzo przystępny sposób!

Piotr Boufał

Pod prąd czy z prąd?

Opowieści

Pod prąd czy z prąd?

Z prądem czy pod prąd? Z czego to wynika i jak jest skuteczniej? Obie metody mają swój odpowiedni czas i miejsce, co Wojtek - nasz nowy współpracownik - postara się udowodnić w swoim artykule.

Wojciech Jabłonkowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com