nagłówek h1

Zmiany w teamie

Już jutro nasza ekipa wyrusza na zawody International Manyfik Fishing Champion, które będą rozgrywane na jeziorze Sławskim. Pierwotnie naszą redakcję mieli reprezentować Karolina Błaszczak i Wojciech Szary, jednak z przyczyn losowych Wojtka zastąpi Piotr Piasecki. 

Dodano: 2019-10-02

Piotrek to zapalony motorowodniak i miłośnik przyrody. Od prawie 30 lat związany jest z rzeką Wartą. To w jej okolicy wychował się i doskonalił różne techniki wędkarskie. Każdą wolną chwilę stara się spędzać nad wodą. Jego specjalnością są drapieżniki a szczególnie sandacze. Aktualne informacje o tym wydarzeniu będziecie mogli śledzić na naszym portalu i facebooku.

 

Galeria zdjęć

Polecamy artykuły

Szczupakowe chwyty

Opowieści

Szczupakowe chwyty

Miniona niedawno majówka, to dla wielu wędkarzy początek spiningowego sezonu. Ci, którzy zaczęli łowy już na samym początku roku, również wypatrują tej daty z uwagi na zakończenie okresu ochronnego na szczupaki i bolenie. Jeden i drugi gatunek posiada rzeszę zwolenników, żeby nie powiedzieć, fan&oa…

Kamil Zaczkiewicz

Obalamy sumowe mity

Opowieści

Obalamy sumowe mity

Będzie to dość niecodzienny tekst, który dotyczył będzie obalenia wielu książkowych i internetowych mitów i legend, które dotyczą bezpośrednio sumowej natury.

Piotr Boufał

Współczesne rękodzieło

Opowieści

Współczesne rękodzieło

Wędkarstwo od dawien dawna związane jest z ręcznymi robótkami. Wszyscy lubimy improwizować i ulepszać nasz sprzęt, testować nowości i próbować nowych rozwiązań.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2020 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com