nagłówek h1

Zmiany w teamie

Już jutro nasza ekipa wyrusza na zawody International Manyfik Fishing Champion, które będą rozgrywane na jeziorze Sławskim. Pierwotnie naszą redakcję mieli reprezentować Karolina Błaszczak i Wojciech Szary, jednak z przyczyn losowych Wojtka zastąpi Piotr Piasecki. 

Dodano: 2019-10-02

Piotrek to zapalony motorowodniak i miłośnik przyrody. Od prawie 30 lat związany jest z rzeką Wartą. To w jej okolicy wychował się i doskonalił różne techniki wędkarskie. Każdą wolną chwilę stara się spędzać nad wodą. Jego specjalnością są drapieżniki a szczególnie sandacze. Aktualne informacje o tym wydarzeniu będziecie mogli śledzić na naszym portalu i facebooku.

 

Galeria zdjęć

Polecamy artykuły

Sumy z wody po kolana

Opowieści

Sumy z wody po kolana

W mojej prawie 10-letniej przygodzie z wąsaczami łowiłem je w Polsce wieloma metodami oraz w wielu akwenach. Od środkowej, wielkiej Wisły po Wartę, Odrę, zbiorniki zaporowe, żwirownie czy jeziora. Każda z tych wód wymagała innego podejścia czy technik. Uważam, że to właśnie sumy z płytkiej wody są tymi najbardziej wyma…

Piotr Boufał

Kleń – złote zasady przy srebrnej rybie

Opowieści

Kleń – złote zasady przy srebrnej rybie

Kiedy świadomie zaczęłam łowić klenie, nawet te niewielkie sprawiały mi ogromną radość. Widok wyskakującej do smużaka ryby, budził we mnie ekscytację, którą ciężko opisać. Brodzenie rzeką stało się częścią mojego życia, jednocześnie sprawiając że kontakt z naturą był jeszcze większy. 

Karolina Błaszczak

Kręć się szpulko

Opowieści

Kręć się szpulko

Casting - metoda wędkowania-spinningowania przy pomocy multiplikatora, czyli kołowrotka z ruchomą szpulą. Przez ostatnie lata w Polsce stała się niesamowicie popularna, wyznacza nawet trendy nad wodą. Coraz więcej spinningistów sięga po multiplikatory, wędki z pazurem i próbuje swoich sił. 

Wojciech Szary

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com