nagłówek h1

Zimowe garbusy

Jeśli jesteśmy w okoniowych tematach, to na profilu polskiej firmy Robinson znalazłem kilka pięknych pasiaków. Widać również w Polsce da się wypracować imponujące garbate ślicznotki. Ale nie wystarczy znaleźć się w odpowiednim miejscu i odpowiedniej porze. Potrzebne są jeszcze umiejętności i sprzęt.

Dodano: 2020-02-15

Artur, Piotr i Marcin z Robinsona postanowili zapolować na okonie na finezyjny sprzęt. A gdy weźmie waleczny garbus w takim rozmiarze, to hol na lekkim kiju dostarcza niesamowitych emocji. Ale parę słów o przynęcie, która tego dnia była niekwestionowanym „killerem”. Numerem jeden została guma o nazwie „diver”. Najlepiej sprawdzała się wersja żółta z czerwonym ogonkiem, w długościach 7 i 9 cm. Zobaczcie sami jaki chłopaki zrobili wynik.

Czytaj również: Homar na okonie

Polecamy artykuły

Ni to mucha, ni to spinning, czyli pstrąg na jigi

Opowieści

Ni to mucha, ni to spinning, czyli pstrąg na jigi

Różne, często wydawać by się mogło zupełnie odmienne techniki wędkarskiego rzemiosła, mocno się przenikają. Ma to miejsce zwłaszcza w przypadku metod, którymi kusimy te same gatunki. Dziś, z racji rozpoczęcia sezonu na pstrągi, poruszę temat właśnie ich, jednak w sposób nieco odmienny niż zazwyczaj.

Kamil Zaczkiewicz

Wybierz swój motyw

Opowieści

Wybierz swój motyw

Czym chcesz fotografować, aparatem z matrycą 12 mln czy 42 mln pikseli? A może wolisz filmować w 4K i w roli zdjęć wystąpią stopklatki? A może z drona lub czymś na bazie Androida, w podczerwieni czy fotopułapką? Technika lśni swoim przepychem na sklepowych półkach, a ty musisz tylko wybrać.

Waldemar Ptak

Wywiad z Peterem Merkelem

Wywiad

Wywiad z Peterem Merkelem

Peter Merkel to jeden z najbardziej rozpoznawalnych łowców sumów w Europe, który ponad 12 lat współtworzy markę Black Cat, a do tego pracuje jako przewodnik wędkarski, nagrywa filmy i publikuje artykuły. Jak zaczęła się jego przygoda z wąsaczami oraz jak wygląda tworzenie sprzętu wędkarskiego? Zapr…

Jakub Dłubak

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2020 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com