nagłówek h1

Zebco Europe na Rybomanii

Poznańskie Targi Rybomania ruszają już za 3 tygodnie. Jednym z wystawców będzie firma Zebco Europe, która w swojej ofercie posiada między innymi takie marki jak Black Cat czy Quantum.  

Dodano: 2019-01-12

Informacja przesłana przez firmę Zebco:
Już za 3 tygodnie startują największe targi w Polsce i jedne z największych w Europie. W związku z tym nie może nas tam zabraknąć. Na ponad 110 metrach kwadratowych zaprezentujemy ofertę 9 marek, które posiadamy w swoim portfolio. Nasza firma skupia 9 światowych marek: Zebco, Quantum, Rhino, Browning, Fin-Nor, Black Cat, Radical, Magic Trout i VanStaal. Zebco Europe posiada własne oddziały w Anglii, Francji, Polsce i w Niemczech. Już we wrześniu ogłosiliśmy katalog na sezon 2019. Znalazło się w nim 1558 nowych produktów, jednak to jeszcze nie wszystko. W nadchodzącym sezonie w ofercie każdej marki pojawi się wiele nowości począwszy od haków, przez wędziska a na biwaku kończąc.

Podobnie jak w ubiegłym roku podczas 3 dni poznańskiego wydarzenia na naszym stoisku będzie obecny gość specjalny. Jednak jego tożsamość zdradzimy dopiero za kilka dni. Jedno jest pewne – Stoisko Zebco Europe to obowiązkowy punkt na mapie Rybomanii.

Polecamy artykuły

Podróż w nieznane

Opowieści

Podróż w nieznane

Zimową porą bardzo tęsknimy za naszym azylem na palach i za wędkarską misją ubraną w ten specyficznie pozytywny włoski klimat. Tegoroczna wyjątkowo chłodna zima skutecznie hamowała sumowy apetyt. Może to paranoja, ale wietrzę w tym szansę, szansę na wielkie wczesnowiosenne żarcie.

Wojciech Andrzejak

Wybór sumowej miejscówki

Opowieści

Wybór sumowej miejscówki

Nawet doświadczeni sumiarze mają problemy z typowaniem potencjalnych miejsc, jednak znając prawa rządzące nad rzeką, możemy wysnuć pewne wnioski i wytypować najciekawsze miejsca. Piotr Boufał dzieli się z czytelnikami swoją wiedzą w bardzo przystępny sposób!

Piotr Boufał

Pod prąd czy z prąd?

Opowieści

Pod prąd czy z prąd?

Z prądem czy pod prąd? Z czego to wynika i jak jest skuteczniej? Obie metody mają swój odpowiedni czas i miejsce, co Wojtek - nasz nowy współpracownik - postara się udowodnić w swoim artykule.

Wojciech Jabłonkowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com