nagłówek h1

Zawody sumowe Black Cat Extreme - II edycja 2017

Z ogromną radością chcemy Was poinformować, że ruszyły zapisy do największej imprezy sumowej w Polsce.  

Dodano: 2017-06-05

Po debiucie pierwszej edycji zawodów, które odbyły się w miejscowości Uraz nad Odrą przyszedł czas na kolejne zmagania. Tym razem organizatorzy postawili na wodę stojącą, a dokładnie Zalew Sulejowski.

1-2 lipca 2017 Zalew Sulejowski

Organizator: PZW Okręg Piotrków Trybunalski, Marek Chmielewski

Sponsorzy: Zebco Europe, Black Cat, CompFishing

Patronat medialny: Świat Suma, Wiadomości Wędkarskie

Zawody rozegrane na zbiorniku Zalew Sulejowski – od zapory w Smardzewicach do przewężenia w Barkowicach Mokrych. Uczestnicy zawodów muszą posiadać aktualne zezwolenie na połów ryb w okręgu Piotrków Trybunalski.

Ilość drużyn: 40

Dozwolone metody : wszystkie aktywne oraz stacjonarne

Ilość tur: I tura - maraton 40h

Wpisowe: 600zł od drużyny (drużyny dwuosobwe)

Wpłat należy dokonywać na konto: PZW Okręg Piotrków Trybunalski PEKAO SA I O/Piotrków Trybunalski 87 1240 3116 1111 0000 3503 6308. Wpisowe na zawody wynosi 600 zł (w tym 23% VAT), płatne do 15 czerwca 2017 roku. Zadatek w wysokości 200 zł (w tym 23% VAT) płatny jest w ciągu 4 dni od momentu wysłania zgłoszenia do organizatorów. W przypadku niewpłacenia zadatku, zarezerwowane miejsce – przepada. W sytuacji gdy po wpłacie zadatku, drużyna wycofa się ze startu w zawodach, nie zostanie on zwrócony.

Zapisy: MChmielewski@zebco-europe.com tel : 664 001 799

Szczegółowe informacje oraz reluglamin zawodów znajdziecie TUTAJ

 

Polecamy artykuły

Zestaw na dwójkę z plusem

Opowieści

Zestaw na dwójkę z plusem

Udostępniając w internecie zdjęcia z wielkimi sumami spotykam się z rozmaitymi komentarzami. Poza garstką wyjadaczy w łowieniu wielkich wąsaczy zdjęcia oglądają również amatorzy. Głównie to od nich dostaję masę zapytań sprzętowych.

Piotr Bryling

Jesień nad nizinną rzeką

Opowieści

Jesień nad nizinną rzeką

Minął czas letnich łowów, choć wcale nie upłynął on pod znakiem wszechobecnych niżówek. Częste zmiany pogody, lokalne, obfite opady, wahania temperatury wody i poziomu rzek spowodowały, że ryby bardzo często były zmuszane zmieniać swoje stanowiska, co mocno wpłynęło na ich aktywność. Liczę, że nadchodząca wielki…

Kamil Zaczkiewicz

Kleń, na letnią posuchę

Opowieści

Kleń, na letnią posuchę

Tegoroczny sezon wędkarski jest bardzo dziwny. Najpierw pstrągowe i trociowe eskapady przerywała nam pandemia i zakazy. Następnie bardzo mieszana pogoda pokrzyżowała miłosne igraszki wielu gatunkom ryb.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com