nagłówek h1

Yuri Grisendi i wiosenny gigant z fiume Po

Yuri Grisendi niedawno wrócił z podrózy do Tajlandi, gdzie łowił gigantyczne płaszczki. Teraz kolejny raz pokazał klasę łowiąc 260cm giganta z Padu!

Dodano: 2017-03-03

No i ruszam nad Pad posterować łodzią po podróży w Tajlandii i Polsce. Oczywiście wziąłem kilka karasi i wędkę. Dotarłem nad rzekę i widzę, że z łodzią wszystko ok! Nawet akumulatory są naładowane. W takim razie postanowiłem nieco podryfować. Niestety brak pełnej iskry i płynę na 2 cylindrach zamiast na trzech. Cierpliwości…nie poddaję się i podejmuję decyzję o ostatnim napłynięciu na miejscówkę - ŁUBUDU!. W pełnej gotowości na głębokości około aż 12 metrów coś pobrało karasia. To jest ogromne! Holuję ile sił żeby nie pozwolić mu położyć się na dnie! PSZTYK...ułamuje się korbka kołowrotka i od tego momentu zaczyna się przygoda i jazda bez trzymanki, którą będziecie mogli obejrzeć na moim filmie. To są zdjęcia potwora, z którym wygrałem po zapierającym dech w piersiach pojedynku.

Ogromny szacun dla Króla Wielkiej Rzeki

Czytaj również: Vertikalny potwór

Yuri Grisendi

Polecamy artykuły

Zestaw na dwójkę z plusem

Opowieści

Zestaw na dwójkę z plusem

Udostępniając w internecie zdjęcia z wielkimi sumami spotykam się z rozmaitymi komentarzami. Poza garstką wyjadaczy w łowieniu wielkich wąsaczy zdjęcia oglądają również amatorzy. Głównie to od nich dostaję masę zapytań sprzętowych.

Piotr Bryling

Jesień nad nizinną rzeką

Opowieści

Jesień nad nizinną rzeką

Minął czas letnich łowów, choć wcale nie upłynął on pod znakiem wszechobecnych niżówek. Częste zmiany pogody, lokalne, obfite opady, wahania temperatury wody i poziomu rzek spowodowały, że ryby bardzo często były zmuszane zmieniać swoje stanowiska, co mocno wpłynęło na ich aktywność. Liczę, że nadchodząca wielki…

Kamil Zaczkiewicz

Kleń, na letnią posuchę

Opowieści

Kleń, na letnią posuchę

Tegoroczny sezon wędkarski jest bardzo dziwny. Najpierw pstrągowe i trociowe eskapady przerywała nam pandemia i zakazy. Następnie bardzo mieszana pogoda pokrzyżowała miłosne igraszki wielu gatunkom ryb.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com