nagłówek h1

Yuri Grisendi i Philippe Careme na rzece Adour

Członkowie ekipy Zeck-Fishing - Yuri Grisendi oraz Philippe Careme sieją pogrom nad jedną z Francuskich rzek!

Dodano: 2017-04-07

Tych dwóch zawodników nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Członkowie drużyny Zeck-Fishing wyruszyli nad podbój jednej z Francuskich rzek - Adour.

Adour (po baskijsku: Aturri, po oksytańsku: Ador) – rzeka w południowo-zachodniej Francji o długości 335 km i powierzchni dorzecza 16 880 km². Rzeka wypływa ze źródeł koło przełęczy Tourmalet w masywie Néouvielle, w Pirenejach Środkowych, płynie przez Basen Akwitański, a w pobliżu Biarritz, na północ od Bajonny, uchodzi do Zatoki Biskajskiej (częściowo żeglowna).
Żródło : https://pl.wikipedia.org/wiki/Adour

Chyba nikogo nie zadziwi wynik jaki robią na tej magicznej rzece, gdzie na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie niewielkiej, płytkiej i "niesumowej" rzeki. Ale to Francja! Kraj, gdzie sumy atakują gołebie tworząc telewizyjne widowisko znane w całej Europie. Yuri Grisendi na swoim prywatnym profilu relacjonuje ich poczynania na Adour. Wynik jest imponujący, niestety nie podano szczegółów jakimi metodami łowią ( sądząc po zdjęciach - klasyczne podwiązki ) oraz jak dużo i jak duże ryby udało im się wyjąć. Będziemy Was informować na bieżąco o dalszych losach ich wyprawy.

Polecamy artykuły

Zestaw na dwójkę z plusem

Opowieści

Zestaw na dwójkę z plusem

Udostępniając w internecie zdjęcia z wielkimi sumami spotykam się z rozmaitymi komentarzami. Poza garstką wyjadaczy w łowieniu wielkich wąsaczy zdjęcia oglądają również amatorzy. Głównie to od nich dostaję masę zapytań sprzętowych.

Piotr Bryling

Jesień nad nizinną rzeką

Opowieści

Jesień nad nizinną rzeką

Minął czas letnich łowów, choć wcale nie upłynął on pod znakiem wszechobecnych niżówek. Częste zmiany pogody, lokalne, obfite opady, wahania temperatury wody i poziomu rzek spowodowały, że ryby bardzo często były zmuszane zmieniać swoje stanowiska, co mocno wpłynęło na ich aktywność. Liczę, że nadchodząca wielki…

Kamil Zaczkiewicz

Kleń, na letnią posuchę

Opowieści

Kleń, na letnią posuchę

Tegoroczny sezon wędkarski jest bardzo dziwny. Najpierw pstrągowe i trociowe eskapady przerywała nam pandemia i zakazy. Następnie bardzo mieszana pogoda pokrzyżowała miłosne igraszki wielu gatunkom ryb.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com