nagłówek h1

Wyniki Plebiscytu Internautów!

Obecna sytuacja w Polsce i na świecie do komfortowych nie należy. Niestety pokrzyżowało to również nasze plany związane z Plebiscytem Internautów. Miała być wielka gala na Rybomanii, uroczyste wręczenie nagród, transmisja w sieci z tego wydarzenia, spotkanie z autorami i przedstawicielami nagrodzonych firm. Później wpadliśmy na pomysł, że odwiedzimy zwycięzców w ich miejscowościach, przekażemy nagrody i puścimy „live” na FB. Niestety również i ta opcja odpada w tych wyjątkowych okolicznościach.

Dodano: 2020-03-16

Dlatego niejako jesteśmy zmuszeniu opublikować wyniki na naszym portalu w formie newsa, bez hucznego celebrowania tego momentu i relacji na żywo. Na początku bardzo chcieliśmy podziękować Wam, internautom za liczny i aktywny udział w tym przedsięwzięciu. Swój głos oddało ponad tysiąc osób, ale mimo to w kilku kategoriach walka trwała do samego końca! Bez zbędnego przedłużania, oto wyniki:

  • kategoria „Artykuł Roku 2019” Świata Suma i Spinningu – pierwsze miejsce Piotr Bryling za artykuł „Jesienny Vertical”

 

Czytaj również: Nowy spinning na nowy sezon

  • kategoria „Najlepsza wędka” - Mikado Cat Territory Drift Clonk

  • kategoria „Najlepszy kołowrotek” - Black Cat Battle Cat Spin FD760

  • kategoria „Najlepsza przynęta” - Mikado Bogey

  • kategoria „Najlepsza żyłka/plecionka” - MadCat 8 Braid

  • kategoria „Najlepsze akcesoria” - Mikado – kotwice BKK

Gratulujemy zwycięzcom i chcieliśmy jeszcze bardzo podziękować sklepowi wędkarskiemuEkspert Sklepz Ostrowa Wielkopolskiego za wsparcie i ufundowanie nagród dla autorów najlepszych artykułów.

Polecamy artykuły

Marzenie w kropki

Opowieści

Marzenie w kropki

Najpewniej każdy z nas ma jakieś marzenie bądź skryty w głębi cel, który prędzej czy później zamierza zrealizować. W dobie Internetu wędkarze są na to szczególnie podatni, bo zewsząd zalewają ich zdjęcia, artykuły i filmy, w których koledzy po fachu wyciągają niebotyczne ilości bądź rzadkie okazy r…

Wojciech Jabłonowski

Na podbój Europy!

Opowieści

Na podbój Europy!

Jeśli nie możecie doczekać się rozpoczęcia sezonu sumowego w Polsce lub sezon się zakończył, a wy czujecie niedosyt, to idealnym rozwiązaniem tego problemu jest wyprawa na zachód Europy. Trzy główne kierunki wypraw to Francja, Włochy oraz Hiszpania i na nich chciałem się skupić.

Paweł Kabat

Pasiaste przedwiośnie

Opowieści

Pasiaste przedwiośnie

Tak jak otwarcie sezonu można nazwać „nakrapianym” z racji zimowego, pstrągowego szaleństwa, tak wraz ze wzrostem temperatury poszerza się wachlarz aktywnych i atrakcyjnych wędkarsko ryb. Mimo że nadal większość drapieżników ma okres ochronny to zaczynają być aktywne „białe” drapieżniki oraz oko…

Kamil Zaczkiewicz

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2020 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com