nagłówek h1

World Street Fishing

W dobie ciągłego rozwoju miast mamy coraz mniej dzikich terenów do szybkiego spiningowania. Jednak nie tylko wędkarze zmieniają swoje nawyki, również ryby przystosowały się do życia w miejskich odcinkach rzek i kanałach.

Dodano: 2019-10-09

Wędkarstwo miejskie zyskuje ogromną popularność, nie dziwi więc że rozgrywane są też najróżniejszej rangi zawody tego typu. 26 października odbędą się dwa wydarzenia z cyklu World Street Fishing 2019. Jedne zawody w Hamburgu, drugie w holenderskim Helleboetsluis. Z obu zawodów będzie prowadzona transmisja na żywo, urozmaicona wywiadami z ekspertami, producentami sprzętu i zawodnikami. Na listach startowych przewija się kilka polskich nazwisk. Ciekawe jak spiszą się nasi rodacy?

Czytaj również: Gdy temperatura wody spada

Polecamy artykuły

Szczupakowe chwyty

Opowieści

Szczupakowe chwyty

Miniona niedawno majówka, to dla wielu wędkarzy początek spiningowego sezonu. Ci, którzy zaczęli łowy już na samym początku roku, również wypatrują tej daty z uwagi na zakończenie okresu ochronnego na szczupaki i bolenie. Jeden i drugi gatunek posiada rzeszę zwolenników, żeby nie powiedzieć, fan&oa…

Kamil Zaczkiewicz

Obalamy sumowe mity

Opowieści

Obalamy sumowe mity

Będzie to dość niecodzienny tekst, który dotyczył będzie obalenia wielu książkowych i internetowych mitów i legend, które dotyczą bezpośrednio sumowej natury.

Piotr Boufał

Współczesne rękodzieło

Opowieści

Współczesne rękodzieło

Wędkarstwo od dawien dawna związane jest z ręcznymi robótkami. Wszyscy lubimy improwizować i ulepszać nasz sprzęt, testować nowości i próbować nowych rozwiązań.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2020 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com