nagłówek h1

Wobler Prorex Toddler Crank

Marka Daiwa przygotowała innowacyjne woblery Prorex Toddler Crank idealne do łowienia sandaczy i okoni.  

Dodano: 2019-06-17

Ten mały Crankbait swą energiczną, chybotliwą akcją wywołuje pod wodą bardzo silne wibracje. Grzechotki w jego wnętrzu zapewniają dodatkowy czynnik przyciągający uwagę drapieżników - idealnie, gdy łowimy w mętnej wodzie. Ze względu na swoją wielkość 6cm szczególnie dobrze nadaje się do połowu okoni i sandaczy. Dzięki nisko osadzonemu środkowi ciężkości i specjalnej konstrukcji steru może być używany zarówno w wodach płynących, jak i stojących.

• pływający
• głębokość schodzenia: ok. 1,00-1,60m

Galeria zdjęć

Polecamy artykuły

Sekrety połowu sumów

Opowieści

Sekrety połowu sumów

Na przestrzeni ostatnich kilku lat żadna z europejskich wód nie zrobiła tak wielkiej furory jak Pad. Każdy, na którego celowniku znajduje się właśnie ta rzeka, w tym artykule znajdzie kilka bardzo pomocnych wskazówek, które pozwolą na odpowiednie przygotowanie do łowienia w tej rzece. 

Benjamin Gründer

Upalne lato

Opowieści

Upalne lato

Każda ze zmiennych pogodowych ma olbrzymi wpływ na zajmowane stanowiska, aktywność czy żerowanie sumów. Jak sobie poradzić w upalne lato? 

Piotr Bryling

To prawda – staje okoniem

Opowieści

To prawda – staje okoniem

Wyskakujące rybki, grzebienie (niczym rekiny) przecinające powierzchnie i hałas spowodowany intensywnym żerowaniem sprawiają, że nasze serce bije mocniej, a ręce drżą i się pocą. Co zrobić, aby je przechytrzyć? 

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com