nagłówek h1

Wiślany sum Józka Pojedyńca

Często prezentujemy sumy złowione poza granicami Polski, jednak tym razem przenosimy się nad królową polskich rzek. To tutaj Józef Pojedyniec wyholował niedawno ponad 200 cm wąsacza. 

Dodano: 2018-08-01

Józka nie trzeba specjalnie przedstawiać, co rusz widzimy efekty jego połowów czy to na francuskim Rodanie, czy na naszej rodzimej Wiśle. Tym razem podczas swojej wyprawy „zapiął” i wyholował wąsacza przekraczającego 200 cm. Z resztą zobaczcie sami.

Przy okazji zachęcamy do przesyłania wyników swoich wypraw oraz publikacji wspomnień w dziale „blogi”.  

Polecamy artykuły

Podróż w nieznane

Opowieści

Podróż w nieznane

Zimową porą bardzo tęsknimy za naszym azylem na palach i za wędkarską misją ubraną w ten specyficznie pozytywny włoski klimat. Tegoroczna wyjątkowo chłodna zima skutecznie hamowała sumowy apetyt. Może to paranoja, ale wietrzę w tym szansę, szansę na wielkie wczesnowiosenne żarcie.

Wojciech Andrzejak

Wybór sumowej miejscówki

Opowieści

Wybór sumowej miejscówki

Nawet doświadczeni sumiarze mają problemy z typowaniem potencjalnych miejsc, jednak znając prawa rządzące nad rzeką, możemy wysnuć pewne wnioski i wytypować najciekawsze miejsca. Piotr Boufał dzieli się z czytelnikami swoją wiedzą w bardzo przystępny sposób!

Piotr Boufał

Pod prąd czy z prąd?

Opowieści

Pod prąd czy z prąd?

Z prądem czy pod prąd? Z czego to wynika i jak jest skuteczniej? Obie metody mają swój odpowiedni czas i miejsce, co Wojtek - nasz nowy współpracownik - postara się udowodnić w swoim artykule.

Wojciech Jabłonkowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com