nagłówek h1

Wiślany „kaban” Alana

Dzika mazowiecka Wisła kryje w sobie wiele tajemnic. Przekonał się o tym ostatnio Alan łowiąc swoją życiówkę suma. Ryba miała dokładnie 193 cm. 

Dodano: 2019-09-10

Alan wybrał się na wyprawę razem z tatą pod okiem przewodników Mateusza Kalkowskiego i Adama Wójcika z przewodnicywedkarscy.pl. Na Wiśle spędzili dwa dni i jedną noc. Ryba wzięła na spinning na woblera i to w samo południe. Mateusz wspomina, że Alan wyholował rybę samodzielnie od początku do końca. Gratulujemy!

Czytaj również: 7 sumów w jedną noc

 

Galeria zdjęć

Polecamy artykuły

Sekrety połowu sumów

Opowieści

Sekrety połowu sumów

Na przestrzeni ostatnich kilku lat żadna z europejskich wód nie zrobiła tak wielkiej furory jak Pad. Każdy, na którego celowniku znajduje się właśnie ta rzeka, w tym artykule znajdzie kilka bardzo pomocnych wskazówek, które pozwolą na odpowiednie przygotowanie do łowienia w tej rzece. 

Benjamin Gründer

Upalne lato

Opowieści

Upalne lato

Każda ze zmiennych pogodowych ma olbrzymi wpływ na zajmowane stanowiska, aktywność czy żerowanie sumów. Jak sobie poradzić w upalne lato? 

Piotr Bryling

To prawda – staje okoniem

Opowieści

To prawda – staje okoniem

Wyskakujące rybki, grzebienie (niczym rekiny) przecinające powierzchnie i hałas spowodowany intensywnym żerowaniem sprawiają, że nasze serce bije mocniej, a ręce drżą i się pocą. Co zrobić, aby je przechytrzyć? 

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com