nagłówek h1

Wiślany „kaban” Alana

Dzika mazowiecka Wisła kryje w sobie wiele tajemnic. Przekonał się o tym ostatnio Alan łowiąc swoją życiówkę suma. Ryba miała dokładnie 193 cm. 

Dodano: 2019-09-10

Alan wybrał się na wyprawę razem z tatą pod okiem przewodników Mateusza Kalkowskiego i Adama Wójcika z przewodnicywedkarscy.pl. Na Wiśle spędzili dwa dni i jedną noc. Ryba wzięła na spinning na woblera i to w samo południe. Mateusz wspomina, że Alan wyholował rybę samodzielnie od początku do końca. Gratulujemy!

Czytaj również: 7 sumów w jedną noc

 

Galeria zdjęć

Polecamy artykuły

Ni to mucha, ni to spinning, czyli pstrąg na jigi

Opowieści

Ni to mucha, ni to spinning, czyli pstrąg na jigi

Różne, często wydawać by się mogło zupełnie odmienne techniki wędkarskiego rzemiosła, mocno się przenikają. Ma to miejsce zwłaszcza w przypadku metod, którymi kusimy te same gatunki. Dziś, z racji rozpoczęcia sezonu na pstrągi, poruszę temat właśnie ich, jednak w sposób nieco odmienny niż zazwyczaj.

Kamil Zaczkiewicz

Wybierz swój motyw

Opowieści

Wybierz swój motyw

Czym chcesz fotografować, aparatem z matrycą 12 mln czy 42 mln pikseli? A może wolisz filmować w 4K i w roli zdjęć wystąpią stopklatki? A może z drona lub czymś na bazie Androida, w podczerwieni czy fotopułapką? Technika lśni swoim przepychem na sklepowych półkach, a ty musisz tylko wybrać.

Waldemar Ptak

Wywiad z Peterem Merkelem

Wywiad

Wywiad z Peterem Merkelem

Peter Merkel to jeden z najbardziej rozpoznawalnych łowców sumów w Europe, który ponad 12 lat współtworzy markę Black Cat, a do tego pracuje jako przewodnik wędkarski, nagrywa filmy i publikuje artykuły. Jak zaczęła się jego przygoda z wąsaczami oraz jak wygląda tworzenie sprzętu wędkarskiego? Zapr…

Jakub Dłubak

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2020 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com