nagłówek h1

Wiślane wyzwanie Savage Gear

W świąteczną środę Savage Gear zafundował miłośnikom wiślanych drapieżników prezent w postaci niespełna półgodzinnego filmu pt. „Wiślane wyzwanie Savage Gear”. W filmie zobaczycie Wojciecha Krzyszczyka i Mateusza Kalkowskiego. 

Dodano: 2018-12-31

Savage Gear o filmie:

Co się stanie, kiedy dwóch wytrawnych wędkarzy spotka się w niesamowitym wędkarskim miejscu? Królowa polskich rzek i niepowtarzalny odcinek jej biegu – Warszawa. Jaki będzie wynik koleżeńskiego, wiślanego wyzwania? Stronę miejscową Pro Team SavageGearPolska reprezentuje Mateusz Kalkowski, na wyjeździe jest Wojciech Krzyszczyk. Zobacz kto wygra: Mateusz, Wojciech, a może Wisła. 

Polecamy artykuły

Podróż w nieznane

Opowieści

Podróż w nieznane

Zimową porą bardzo tęsknimy za naszym azylem na palach i za wędkarską misją ubraną w ten specyficznie pozytywny włoski klimat. Tegoroczna wyjątkowo chłodna zima skutecznie hamowała sumowy apetyt. Może to paranoja, ale wietrzę w tym szansę, szansę na wielkie wczesnowiosenne żarcie.

Wojciech Andrzejak

Wybór sumowej miejscówki

Opowieści

Wybór sumowej miejscówki

Nawet doświadczeni sumiarze mają problemy z typowaniem potencjalnych miejsc, jednak znając prawa rządzące nad rzeką, możemy wysnuć pewne wnioski i wytypować najciekawsze miejsca. Piotr Boufał dzieli się z czytelnikami swoją wiedzą w bardzo przystępny sposób!

Piotr Boufał

Pod prąd czy z prąd?

Opowieści

Pod prąd czy z prąd?

Z prądem czy pod prąd? Z czego to wynika i jak jest skuteczniej? Obie metody mają swój odpowiedni czas i miejsce, co Wojtek - nasz nowy współpracownik - postara się udowodnić w swoim artykule.

Wojciech Jabłonkowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com