nagłówek h1

Wielkie rozdawnictwo Black Cat'a – cykl konkursów

Ruszamy dzisiaj z cyklem konkursowym, w którym do zgarnięcia jest sprzęt o wartości 2000 zł. Co cztery dni na naszym profilu Facebookowym w okolicach godziny 19:00 publikować będziemy konkurs...  

Dodano: 2019-07-12

Tak łatwych konkursów dawno nie było! Uwierzcie w swoje szczęście i spróbujcie zagrać o świetny sprzęt marki Black Cat. Do rozdania mamy:

- kołowrotek Black Cat Shadow Spin
- wędzisko Black Cat Buster Vertical
- torba wędkarska Black Cat Extreme
- 2x maty sumowe do odhaczania ryb
- 5x czapeczki Black Cat

Czas trwania poszczególnych konkursów jest ograniczony – i trwa 3 lub 4 dni. Zachęcamy do uważnego śledzenia naszego profilu Facebookowego, by nie przegapić tej okazji!

Jak wybierzemy zwycięzcę?
Nad przebiegiem zabawy czuwa komisja składająca się z trzech osób – Adriana Śmigla, Karoliny Błaszczak, Jakuba Dłubaka. To oni po zakończeniu danego konkursu wybiorą zwycięzcę wg wytycznych przedstawionych w poście konkursowym.

Regulamin
1. Organizatorem konkursu jest Wydawnictwo AS PRO MEDIA, właściciel marki Świat Suma&Spinningu.
2. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora, a także osoby, które brały udział w przygotowaniu i przeprowadzeniu konkursu.
3. W każdym konkursie wyłaniany jest jeden zwycięzca.
4. Osoba biorąca udział w konkursie (zwana dalej Uczestnikiem) wyraża zgodę na zastosowanie wszystkich postanowień niniejszego Regulaminu.
5. Wyklucza się możliwość zamiany nagrody rzeczowej na ekwiwalent pieniężny lub inny produkt.
6. Dane osobowe przekazane Organizatorowi przez Uczestników konkursu będą przez niego przetwarzane w celu realizacji konkursu. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest to warunek otrzymania nagrody. Uczestnik wyraża zgodę na publikację swojego imienia i nazwiska na portalu swiatsuma.com oraz profilu Facebookowym oraz przetwarzania ich w celu realizacji konkursu.
7. Wartość nagrody nie przekracza kwoty ustalonej na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 roku o podatku dochodowym od osób fizycznych. Nagrody są wolne od podatku dochodowego dla osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej w kwocie nie przekraczającej 2000,- zł w skali roku.
8. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany postanowień Regulaminu w razie zmiany przepisów prawnych lub z innej istotnej przyczyny.
9. Redakcja realizuje wysyłkę nagród tylko na terenie Polski. Wysyłka za granicę realizowana jest według indywidualnych ustaleń ze zwycięzcą.

 

Polecamy artykuły

Sumy z wody po kolana

Opowieści

Sumy z wody po kolana

W mojej prawie 10-letniej przygodzie z wąsaczami łowiłem je w Polsce wieloma metodami oraz w wielu akwenach. Od środkowej, wielkiej Wisły po Wartę, Odrę, zbiorniki zaporowe, żwirownie czy jeziora. Każda z tych wód wymagała innego podejścia czy technik. Uważam, że to właśnie sumy z płytkiej wody są tymi najbardziej wyma…

Piotr Boufał

Kleń – złote zasady przy srebrnej rybie

Opowieści

Kleń – złote zasady przy srebrnej rybie

Kiedy świadomie zaczęłam łowić klenie, nawet te niewielkie sprawiały mi ogromną radość. Widok wyskakującej do smużaka ryby, budził we mnie ekscytację, którą ciężko opisać. Brodzenie rzeką stało się częścią mojego życia, jednocześnie sprawiając że kontakt z naturą był jeszcze większy. 

Karolina Błaszczak

Kręć się szpulko

Opowieści

Kręć się szpulko

Casting - metoda wędkowania-spinningowania przy pomocy multiplikatora, czyli kołowrotka z ruchomą szpulą. Przez ostatnie lata w Polsce stała się niesamowicie popularna, wyznacza nawet trendy nad wodą. Coraz więcej spinningistów sięga po multiplikatory, wędki z pazurem i próbuje swoich sił. 

Wojciech Szary

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com