nagłówek h1

Wielkie rozdawnictwo Black Cat'a – cykl konkursów

Ruszamy dzisiaj z cyklem konkursowym, w którym do zgarnięcia jest sprzęt o wartości 2000 zł. Co cztery dni na naszym profilu Facebookowym w okolicach godziny 19:00 publikować będziemy konkurs...  

Dodano: 2019-07-12

Tak łatwych konkursów dawno nie było! Uwierzcie w swoje szczęście i spróbujcie zagrać o świetny sprzęt marki Black Cat. Do rozdania mamy:

- kołowrotek Black Cat Shadow Spin
- wędzisko Black Cat Buster Vertical
- torba wędkarska Black Cat Extreme
- 2x maty sumowe do odhaczania ryb
- 5x czapeczki Black Cat

Czas trwania poszczególnych konkursów jest ograniczony – i trwa 3 lub 4 dni. Zachęcamy do uważnego śledzenia naszego profilu Facebookowego, by nie przegapić tej okazji!

Jak wybierzemy zwycięzcę?
Nad przebiegiem zabawy czuwa komisja składająca się z trzech osób – Adriana Śmigla, Karoliny Błaszczak, Jakuba Dłubaka. To oni po zakończeniu danego konkursu wybiorą zwycięzcę wg wytycznych przedstawionych w poście konkursowym.

Regulamin
1. Organizatorem konkursu jest Wydawnictwo AS PRO MEDIA, właściciel marki Świat Suma&Spinningu.
2. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora, a także osoby, które brały udział w przygotowaniu i przeprowadzeniu konkursu.
3. W każdym konkursie wyłaniany jest jeden zwycięzca.
4. Osoba biorąca udział w konkursie (zwana dalej Uczestnikiem) wyraża zgodę na zastosowanie wszystkich postanowień niniejszego Regulaminu.
5. Wyklucza się możliwość zamiany nagrody rzeczowej na ekwiwalent pieniężny lub inny produkt.
6. Dane osobowe przekazane Organizatorowi przez Uczestników konkursu będą przez niego przetwarzane w celu realizacji konkursu. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest to warunek otrzymania nagrody. Uczestnik wyraża zgodę na publikację swojego imienia i nazwiska na portalu swiatsuma.com oraz profilu Facebookowym oraz przetwarzania ich w celu realizacji konkursu.
7. Wartość nagrody nie przekracza kwoty ustalonej na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 roku o podatku dochodowym od osób fizycznych. Nagrody są wolne od podatku dochodowego dla osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej w kwocie nie przekraczającej 2000,- zł w skali roku.
8. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany postanowień Regulaminu w razie zmiany przepisów prawnych lub z innej istotnej przyczyny.
9. Redakcja realizuje wysyłkę nagród tylko na terenie Polski. Wysyłka za granicę realizowana jest według indywidualnych ustaleń ze zwycięzcą.

 

Polecamy artykuły

Sekrety połowu sumów

Opowieści

Sekrety połowu sumów

Na przestrzeni ostatnich kilku lat żadna z europejskich wód nie zrobiła tak wielkiej furory jak Pad. Każdy, na którego celowniku znajduje się właśnie ta rzeka, w tym artykule znajdzie kilka bardzo pomocnych wskazówek, które pozwolą na odpowiednie przygotowanie do łowienia w tej rzece. 

Benjamin Gründer

Upalne lato

Opowieści

Upalne lato

Każda ze zmiennych pogodowych ma olbrzymi wpływ na zajmowane stanowiska, aktywność czy żerowanie sumów. Jak sobie poradzić w upalne lato? 

Piotr Bryling

To prawda – staje okoniem

Opowieści

To prawda – staje okoniem

Wyskakujące rybki, grzebienie (niczym rekiny) przecinające powierzchnie i hałas spowodowany intensywnym żerowaniem sprawiają, że nasze serce bije mocniej, a ręce drżą i się pocą. Co zrobić, aby je przechytrzyć? 

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com