nagłówek h1

Westin Swim w nowych barwach

 Bezsterowe glidery, to bardzo popularne przynęty szczupakowe. Są lubiane przez wędkarzy, bo są nie tylko skuteczne, ale i bardzo wygodne w obsłudze, a samo łowienie niezwykle efektowne. 

Dodano: 2020-09-25

 Firma Westin, posiadająca w swojej ofercie woblera Swim, zaproponowała kolejne, bardzo atrakcyjne wersje kolorystyczne. Mnogość rozmiarów i szeroka paleta barw w połączeniu z kuszącą, "szybującą" pracą, na pewno przełoży się na wyniki wędkarzy. Pamiętajcie. Jesień to świetny okres na drapieżniki, które intensywnie żerują przed nadchodzącą zimą. Mniejsze modele Swima obsłużymy zarówno klasycznym spiningiem, jak i zestawem z multiplikatorem, a największe egzemplarze, na pewno znajdą swoje miejsce w pudle niejednego castingowca.

Polecamy artykuły

Zestaw na dwójkę z plusem

Opowieści

Zestaw na dwójkę z plusem

Udostępniając w internecie zdjęcia z wielkimi sumami spotykam się z rozmaitymi komentarzami. Poza garstką wyjadaczy w łowieniu wielkich wąsaczy zdjęcia oglądają również amatorzy. Głównie to od nich dostaję masę zapytań sprzętowych.

Piotr Bryling

Jesień nad nizinną rzeką

Opowieści

Jesień nad nizinną rzeką

Minął czas letnich łowów, choć wcale nie upłynął on pod znakiem wszechobecnych niżówek. Częste zmiany pogody, lokalne, obfite opady, wahania temperatury wody i poziomu rzek spowodowały, że ryby bardzo często były zmuszane zmieniać swoje stanowiska, co mocno wpłynęło na ich aktywność. Liczę, że nadchodząca wielki…

Kamil Zaczkiewicz

Kleń, na letnią posuchę

Opowieści

Kleń, na letnią posuchę

Tegoroczny sezon wędkarski jest bardzo dziwny. Najpierw pstrągowe i trociowe eskapady przerywała nam pandemia i zakazy. Następnie bardzo mieszana pogoda pokrzyżowała miłosne igraszki wielu gatunkom ryb.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com