nagłówek h1

Westin RawBite w wersji XXL!

 Firma Westin sukcesywnie prezentuje coraz to nowe pozycje swojej oferty. Tym razem, po przynętach miękkich, przyszedł czas na klasycznego hardbaita, jakim jest szczupakowy (ale nie tylko, wobler)

Dodano: 2020-09-14

 RawBite, to przynęta znana szerokiemu gronu wędkarzy. Szeroki korpus i relatywnie nieduży ster. I do tego mocna, kolebiąca praca, którą szczupaki wręcz uwielbiają. Relatywnie niewielka powierzchnia steru daje wędkarzowi szerokie pole do popisu, czyli prób własnej animacji przynęty. Wobler żwawo reaguje na wszelkie twichingowe zagrywki. Nieregularne odskoki, pauzy i przyspieszenia, zdecydowanie zwiększają skuteczność połowu. Teraz, oprócz nowych wersji kolorystycznych, RawBite doczekał się także kolejnego rozmiaru. Największy dostępny egzemplarz ma 17 cm i waży całe 100 g! To już zabawka wymagająca solidnego zestawu, ale i stanowiąca łakomy kąsek dla największych "mamusiek".

Czytaj również: Nowy katalog Black Cat

Polecamy artykuły

Zestaw na dwójkę z plusem

Opowieści

Zestaw na dwójkę z plusem

Udostępniając w internecie zdjęcia z wielkimi sumami spotykam się z rozmaitymi komentarzami. Poza garstką wyjadaczy w łowieniu wielkich wąsaczy zdjęcia oglądają również amatorzy. Głównie to od nich dostaję masę zapytań sprzętowych.

Piotr Bryling

Jesień nad nizinną rzeką

Opowieści

Jesień nad nizinną rzeką

Minął czas letnich łowów, choć wcale nie upłynął on pod znakiem wszechobecnych niżówek. Częste zmiany pogody, lokalne, obfite opady, wahania temperatury wody i poziomu rzek spowodowały, że ryby bardzo często były zmuszane zmieniać swoje stanowiska, co mocno wpłynęło na ich aktywność. Liczę, że nadchodząca wielki…

Kamil Zaczkiewicz

Kleń, na letnią posuchę

Opowieści

Kleń, na letnią posuchę

Tegoroczny sezon wędkarski jest bardzo dziwny. Najpierw pstrągowe i trociowe eskapady przerywała nam pandemia i zakazy. Następnie bardzo mieszana pogoda pokrzyżowała miłosne igraszki wielu gatunkom ryb.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com