nagłówek h1

Westin CreCraw Creaturebait

W sierpniu w wielu łowiskach przypada okres wylinki raków. Kiedy te skorupiaki pozbywają się twardych, chitynowych pancerzy, przez pewien okres stanowią łatwy łup dla wielu drapieżników. Skwapliwie wykorzystują to głównie okonie i sandacze, wierzcie, szczupaki też opychają się rakami!

Dodano: 2020-08-09

Firma Westin zaprezentowała kolejną nowość, jaką jest CreCraw Creaturebait. To wierna imitacja raka. Oferowana będzie w dwóch wielkościach 8,5 cm i 10 cm, a także 9 wariantach kolorystycznych. Warto zwrócić uwagę na wierne oddanie detali, kilka możliwości zbrojenia, nasączenie aromatem anyżu, a także atrakcyjną pracę w wodzie, za którą w dużej mierze odpowiadają odnóża wykonane z pływającego materiału.

Polecamy artykuły

Zestaw na dwójkę z plusem

Opowieści

Zestaw na dwójkę z plusem

Udostępniając w internecie zdjęcia z wielkimi sumami spotykam się z rozmaitymi komentarzami. Poza garstką wyjadaczy w łowieniu wielkich wąsaczy zdjęcia oglądają również amatorzy. Głównie to od nich dostaję masę zapytań sprzętowych.

Piotr Bryling

Jesień nad nizinną rzeką

Opowieści

Jesień nad nizinną rzeką

Minął czas letnich łowów, choć wcale nie upłynął on pod znakiem wszechobecnych niżówek. Częste zmiany pogody, lokalne, obfite opady, wahania temperatury wody i poziomu rzek spowodowały, że ryby bardzo często były zmuszane zmieniać swoje stanowiska, co mocno wpłynęło na ich aktywność. Liczę, że nadchodząca wielki…

Kamil Zaczkiewicz

Kleń, na letnią posuchę

Opowieści

Kleń, na letnią posuchę

Tegoroczny sezon wędkarski jest bardzo dziwny. Najpierw pstrągowe i trociowe eskapady przerywała nam pandemia i zakazy. Następnie bardzo mieszana pogoda pokrzyżowała miłosne igraszki wielu gatunkom ryb.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2020 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com